Влада Севастополя поскаржилась Януковичу на провокації Затуліна

Севастопольська міськадміністрація розкритикувала російського депутата за заяви про "спільне управління" містом Україною і Росією.

Голова Севастопольської міськадміністрації Сергій Куніцин назвав провокацією заяви депутата російської Держдуми Костянтина Затуліна, зроблені ним під час останнього візиту до Криму. Як відомо, 18 березня в Севастополі Затулін заявив, що російський флот має базуватися в Криму вічно.

За словами Куніцина, він проінформував Адміністрацію президента і Міністерство закордонних справ "з метою запобігання згодом подібних провокаційних заяв".

"Все це, м'яко кажучи, дивно. Начебто знову налагоджуються відносини між Росією і Україною, і президент України Віктор Янукович у Москві побував, а натомість - знову провокації", - цитує Куніцина прес-служба Севастопольської міськдержадміністрації (СМДА).

"У Севастополі депутат Державної думи Костянтин Затулін наговорив багато безглуздостей", - зауважив глава СМДА. Куніцин заявив, що критика Затуліна на його адресу та на адресу його першого заступника Володимира Казаріна викликана особистою неприязню.

"А як бути із заявами про якийсь "кондомініум", "спільне управління" Севастополем Україною і Росією або про "оренду" міста разом з флотом? А чого вартий пасаж про те, що у Януковича є тільки рік, а потім почнеться кампанія "геть Януковича"?! - обурився Куніцин.

Він наголосив, що ніхто з депутатів Верховної ради не їздить до Москви або Санкт-Петербурга і "не вчить росіян жити, не закликає їх щось віддавати або здавати в оренду, не радить відправляти когось з керівників у відставку".

"Сьогодні в Севастополі стабільна соціально-економічна і суспільно-політична обстановка. Ні, потрібно знову "човен розгойдувати", гучні заяви робити, просто дурощі патякати", - вважає Куніцин.

Глава СДМА також додав, що з "таким, як Затулін, він би в розвідку не пішов".

Читайте також:

Затулін запропонував не скорочувати ЧФ РФ, бо є шанс залишити його у Криму

Затулін вірить, що Янукович залишить російський флот в Україні

Затулін сподівається, що російський флот буде в Криму вічно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: