Влада Севастополя висловила претензії Будинку Москви

Будинок Москви зареєстрований як комерційне підприємство і не виконує норм, передбачених Статутом, таких як: зміцнення гуманітарних, ветеранських, молодіжних зв`язків.

Міська державна адміністрація Севастополя висловила низку претензій Будинку Москви, який функціонує в місті більш як два роки.

Про це повідомили у відділі у справах преси й інформації міської державної адміністрації з посиланням на першого заступника голови МДА Володимира Казаріна.

"Коли ми підписували угоду про діяльність Будинку Москви, діяльність ця передбачала – і це записано в Статуті – зміцнення гуманітарних, ветеранських, молодіжних зв`язків... Через якийсь час ми дізналися, що Будинок Москви зареєстрований як комерційне підприємство – ТОВ – і щоразу, коли ми пропонували розглянути якісь нові форми роботи, нам відповідали: ми – комерційне підприємство, наша основна мета – отримання прибутку, тому займатимемося тільки тією діяльністю, яка пов`язана з фінансуванням і отриманням прибутку", – заявив Казарін.

Він висловив подив з приводу того, що "для виконання угоди між Севастополем і Москвою створено комерційну структуру, а не громадський підрозділ". "Виходить, що було збудовано не будинок для широкого кола гуманітарних зв`язків Севастополя й Москви, а будинок для заробляння грошей", – наголосив Казарін.

Крім того, відзначив представник МДА, Будинок Москви проводить низку заходів, учасники яких "дозволяють собі висловлювання й коментарі, які або не відповідають дійсності, або такі, що не допускаються у відносинах двох країн". Як приклад Казарін навів конференцію, яка проходила в Будинку Москви 3 липня, і на якій ряд російських політологів допустили образливі висловлювання на адресу керівництва України.

"Наприклад, заява, що президент Ющенко, прем`єр-міністр Тимошенко і ряд міністрів повинні сидіти у в`язниці», – сказав він.

"Якби український парламентарій або високий гість приїхав до Москви і почав закликати відправити в місця ув’язнення шанованих людей – президента, прем`єр-міністра Росії, інших високопосадовців цієї країни – як би це було сприйнято російською стороною? Гадаю, що негоже політичним діячам переходити на такий рівень розмови і звинувачень, інакше можна договоритися до крайнощів", – наголосив Казарін.

Читайте також:

Росія наполягає, що має право возити свої ракети Севастополем

Росія порівняла Чорноморський флот з "яйцями"

Росія не ставить за мету вивести флот з Севастополя

Байкери привезли до Севастополя російський прапор, подарований Путіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: