Влада США розслідує факти переслідування опозиції в Україні

У зв'язку з частими переслідуваннями з боку влади представників опозиції, Гельсінська комісія занепокоїлась ситуацією в Україні.

Світова спільнота стурбована фактами затримання представників опозиції в Україні. Гельсінська комісія, до складу якої входять представники уряду й парламенту США, проведе розслідування з цього приводу.

Про це 21 лютого заявила екс-співголова моніторингового комітету Парламентської асамблеї ради Європи (ПАРЄ) з питань України Ханне Северінсен.

Северінсен зазначила, що в зв'язку з частими переслідуваннями з боку влади в Україні представників опозиції, Гельсінська комісія занепокоїлась ситуацією в Україні.

"Ми маємо Гельсінську комісію. Мій колега, колишній заступник голови Служби безпеки Данії, спостерігає за Україною, і взяв під свій нагляд ситуацію щодо арештів представників опозиції... Гельсінська комісія вирішила вкласти ресурс, і провести розслідування з цього приводу, і мій колега, його звати Мікель Лумбур, він може фахово розібратися з ситуацією. Він займається розслідуваннями багато років, і може зробити законодавчий аналіз", - сказала вона.

При цьому Северінсен зазначила, що Лумбур збирався приїхати цього тижня в Україну, щоб зробити особистий аналіз справи екс-міністра МВС Юрія Луценка, але в зв'язку з продовженням терміну його арешту, наразі немає можливості зібрати повні дані щодо цієї справи.

Гельсінкська комісія - незалежне агентство уряду США, створене в 1976 році для того, щоб відстежувати виконання принципів Гельсінських угод. У нього входять дев'ять сенаторів США, дев'ять конгресменів і по одному представнику від держдепартаменту США, від Міністерства оборони і від Міністерства торгівлі.

Читайте також:

Тимошенко заявила, що з неї вимагають викуп за родичів її соратників

У Києві родича Кожем'якіна затримали прямо в аеропорту

БЮТ: влада застосовує репресії до родичів опозиціонерів

Тимошенко заявила, що за нею постійно стежать з десяти автомобілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: