Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада так званої ДНР "в терміновому порядку" проситиметься до складу Росії

При цьому вони розраховують ще й на економічну допомогу від РФ, натомість готові "запросити" російські війська.

Влада самопроголошеної Донецької народної республіки готує запит до МЗС РФ з проханням про приєднання до Росії.

Про це заявив прем'єр-міністр так званої ДНР Олександр Бородай.

"Звичайно, ми плануємо (направити запит з проханням про входження до складу РФ - ред.). Логіка громадянської війни не дозволяє нам втрачати ні хвилини часу. Будемо це робити в терміновому порядку", - сказав він, відповідаючи на відповідне питання журналістів.

При цьому так звані "влада республіки" розраховують на економічну допомогу з боку РФ.

"Все наше машинобудування, вся наша промисловість, зав'язані на Росію. Якщо будуть тісні економічні зв'язки з Росією, то і економіка ДНР буде розвиватися. До того ж, ми розраховуємо на допомогу з боку РФ", - сказав Бородай.

Крім того, "прем'єр-міністр ДНР" не виключив можливості розміщення в майбутньому російських військових баз на території Донбасу.

"Для початку можуть бути введені різні режими перебування російських військ, наприклад режим військових баз, така практика існує в різних державах", - пояснив він.

Тим часом глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив 14 травня, що наміру направляти війська на територію України у Москви немає.

Крім того, запитання про можливість приєднання до Росії східних областей України глава МЗС РФ назвав гіпотетичним.

"Ми повинні починати не з гіпотетичного питання, хто кого може приєднати, а з того, як в цій країні будуть відчувати себе люди",- сказав Лавров, відповідаючи на питання, чи може Москва гарантувати, що схід України не увійде до складу Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції