Через епідемію грипу закрито найбільший ринок на заході України

Роботу ринку призупинено мінімум до 3 листопада.

У зв’язку з епідемією грипу один із найбільших в Західному регіоні країни - міське комунальне підприємство "Калинівський ринок" у Чернівцях, який працевлаштовує понад 10 тисяч підприємців, тимчасово не працюватиме. Таке розпорядження підписав міський голова Микола Федорук.

Роботу ринку призупинено мінімум до 3 листопада, про відновлення його роботи міська влада обіціяє повідомити додатково.

"Здоров’я та життя – дорожчі за будь-який бізнес. Підприємці мають з розумінням поставитися до такого крайнього заходу", - зазначив мер.

Водночас він зустрівся з керівниками ринків і мікроринків Чернівців, яким повідомив про рішення на період надзвичайної епідемічної ситуації призупинити роботу усіх непродуктових ринків і мікроринків міста. На всіх ринках працюватимуть лише зони продажу продовольчих товарів. До реалізаторів непродовольчих товарів, які відмовляться припинити торгівлю, вживатимуть засоби впливу правоохоронні органи.

3-го листопада міський штаб протидії грипу та ГРВІ з огляду на епідемічну ситуацію прийме рішення про поновлення роботи ринків у повному режимі або ж продовжить карантинні заходи, зазначив Федорук.

Читайте також:

В Україну надійшов препарат "Таміфлю": Тимошенко обіцяє ще 300 тис. доз

За завищення цін на ліки аптеки позбавлятимуть ліцензії

Від епідемії грипу померли вже 60 людей, десятки в критичному стані

Що робити, щоб не захворіти на свинячий грип
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: