Власенко назвав фіктивним свій шлюб з тусовщицею Окунською

У відповідь Окунська заявила, що покаже країні справжнє обличчя захисника Тимошенко.

Народний депутат БЮТ, адвокат екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко відхрещується від своєї колишньої дружини, відомої тусовщиці Наталії Окунської.

Власенко оголосив їхній шлюб з Окунською, в якому у них народилась донька Поліна, фікцією. Він навіть не з'явився до Печерського суду на слухання про власне розлучення.

Слухання тривало кілька секунд – доки екс-дружина Власенка розписувалася про те, що прийшла.

А от ні сам Власенко, ні будь хто з його представників до суду не з'явились. Тож слухання призначили на 26 вересня. І тоді вже Власенко муситиме розповісти, чому ж його шлюб з Окунською був фіктивним.

Сама Окунська каже, що навіть не уявляє, як Власенко зможе аргументувати свою заяву. І додає, що це розлучення для неї вже стало не особистим, а політичним.

"Я борюся за те, щоб вся країна побачила справжнє обличчя людини, яка останнім часом надто багато говорить на камери про мораль і справедливість. Мене його гроші не цікавлять", - каже Окунська.

Однак при цьому вона хоче відсудити у Власенка половину будинку і половину машини. Хоча вона заявляє, що це виключно заради їхньої з Власенком доньки Поліни.

У Окунської четверо дітей. Тільки Поліна, якій цього року виповниться 5 років, є їхньою спільною з Власенком дитиною.

Нагадаємо, Власенко майже кожного дня приходить до Печерського суду на засідання по справі Тимошенко. Окунська здала Власенка судді Родіону Кірєєву. Тимошенко казала, що Власенка нема в країні, а екс-дружина передала судді записку, в якій повідомила, що він знаходиться в Україні. Власенко намагається розлучитися з Окунською вже кілька років.

Читайте також:

Адвокат Тимошенко пояснив причини некоректної поведінки екс-прем'єра в суді

Депутата від БЮТ Власенка побили

Захисник Тимошенко переконаний, що їй дадуть не менше 7 років

ВідеоВласенко стверджує, що Окунська ніколи не була його дружиною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: