Власенко розповів, що його вразило у матеріалах справи Тимошенко

Захисники Юлії Тимошенко вражені тим, що знайшли в матеріалах "газової справи" за два тижні перерви в судовому розгляді, який продовжиться в вівторок, 27 вересня, о 15:00.

Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко розповів, що був вражений тим, що знайшов у матеріалах так званої "газової справи".

Він зазначив, що завдяки двотижневій перерві екс-прем'єр та її захисники змогли не лише підготуватися до судових дебатів, але й нарешті належним чином ознайомитися з матеріалами справи.

"Ми були вражені тим, що знайшли в матеріалах справи. Насамперед, у матеріалах справи на тому документі, підписання якого інкримінують Тимошенко, немає її підпису. Хоча в обвинувальному підсумку зазначено, що вона його власноруч підписала. А там стоїть її факсиміле. Тобто експерта, який робив експертизу цього документа, самого треба віддати під суд", - заявив Власенко.

Адвокат упевнений, що подальша доля Тимошенко залежить від президента Віктора Януковича.

Коментуючи оптимізм Броніслава Коморовського щодо справи Тимошенко, Власенко сказав: "Коморовський свій стриманий оптимізм обґрунтував на особистих зустрічах із Віктором Януковичем. Я з президентом України особисто не зустрічався, хоча я щиро переконаний, що саме від нього залежить вирішення цієї справи. Тому в мене не може бути оптимізму, песимізму чи ще чогось".

А колишній адвокат Тимошенко, депутат Віктор Швець вважає, що вівторок, 27 вересня, може стати показовим щодо того, за яким сценарієм розвиватиметься справа Тимошенко.

"Якщо прокурор, виступаючи в дебатах, запропонує Тимошенко міру покарання у вигляді 8-9 років позбавлення волі, то про жоден компроміс мова не йде. Якщо ж (суддя) Кірєєв скаже, що задовольняємо клопотання і відкладаємо розгляд справи ще на 10 днів або призначить експертизу, то це означатиме, що влада дослухалася до рекомендацій європейських країн", - сказав Швець.

Як відомо, Печерський райсуд Києва о 15:00 продовжить розгляд по суті кримінальної справи проти Тимошенко щодо газових контрактів із Росією після двотижневої перерви.

Нагадаємо, у вівторок, 27 вересня, після двотижневої перерви відновиться судове слухання справи Тимошенко.

Як відомо, її звинувачують у перевищенні влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Тимошенко знаходиться під арештом з 5 серпня.

Читайте також:

Тимошенко і Луценку підбирали сусідів за інтелектом

Тимошенко замінили тюремну баланду на спеціальний режим харчування

Арешт Тимошенко: Герман вважає, що Януковича підставили

ЗМІ: якщо Тимошенко посадять, ЄС може взагалі заблокувати Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: