Власник "Аріани" не досяг згоди з піратами

Компанія-судновласник спростувала інформацію омбудсмена Ніни Карпачової про домовленість з піратами та звільнення українських моряків.

Власник захопленого в полон судна "Аріана" з українським екіпажем спростував інформацію про те, що він домовився з піратами про суму викупу.

"Ця інформація не відповідає дійсності. Ми ще не досягли згоди з піратами. Перемови з ними поки що тривають. Можу зазначити, що прогрес є. Але – разом з тим – було б неправильно стверджувати, що ми наближаємось до завершення цих переговорів", - повідомив директор грецької компанії-судновласника.

Обнадійливі дані про наближення звільнення українців з "Аріани" оприлюднила прес-служба уповноваженої Верховної ради з прав людини Ніни Карпачової. Але, за словами власника корабля, ці слова не відповідають дійсності.

Нагадаємо, судно "Аріана"  захопили 2 травня пірати Сомалі. На борту - 24 українці. Вони перебувають у критичних умовах, майже без води і їжі, а єдина серед екіпажу жінка терміново потребує медичної допомоги. У відчаї моряки звернулися по допомогу до Києва.

Корабель перебуває в управлінні у грецької компанії Alloceans Shipping Cо. Ltd. За звільнення судна пірати раніше вимагали 10 мільйонів доларів.

Читайте також:

Українців із корабля "Аріана" пірати годують помиями

Моряки судна "Аріана" у відчаї просять допомоги Києва

З піратами, що захопили "Аріану", майже місяць не ведуть переговорів

Пірати погрожують розстріляти українських моряків

ВідеоУкраїнці з "Аріани" залишаються в полоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: