Власник "Аріани" погрожує залишити моряків без зарплати

Судновласник "Аріани" погрожує морякам невиплатою зарплат.

Власник судна "Аріана" Спірос Мінас вимагає, щоб після піратського полону екіпаж віз вантаж далі, інакше не одержить зарплат.

"Хазяїн не каже, куди піде балкер. Але нам він обмовився, що хоче, щоб "Аріана" йшла в Іран з вантажем сої, як домовлено за контрактом", - зазначила розповіла родичка одного з моряків, члена екіпажу.

"Якщо екіпаж відмовиться, грек не платитиме їм ні зарплат за 7 місяців, ні компенсацій. А ця сума, думаю, рівнозначна тій частині викупу, що заплатив хазяїн "Аріани" піратам", - додала вона.

Разом з тим "заправник" з паливом, що мав підійти для заправки "Аріани", заарештувала берегова охорона Кенії. Про це повідомив один із представників судновласника в Одесі. За його словами, грек зафрахтував "заправник" у Кенії.

Але під час стандартної перевірки берегова охорона знайшла на судні стрілецьку зброю і затримала його.

"Очевидно, моряки вирішили перестрахуватися і взяли автомати, боячись нападу піратів", - зазначив співрозмовник.

Спірос коментувати інформацію відмовився. За його словами, паливо він оплатив, і його повинні доставити "Аріані".

Як повідомлялося, звільнений з піратського полону балкер ”Аріана” з 24 українцями на борту поки лежить в дрейфі і чекає заправки пальним.

Нагадаємо, більшу частку витрат (кілька мільйонів доларів) на звільнення українських моряків з судна Faina, яке пірати захопили в 2008 році, профінансував підприємець і меценат Віктор Пінчук.

10 грудня голова компанії-оператора Alloceans Shipping Спірос Мінас підтвердив, що його компанія виплатила Сомалі викуп за судно "Аріана". Після цього пірати залишили судно.

Балкер "Аріана" з 24 українськими моряками на борту, який прямував з Бразилії на Близький Схід із 35 тисячами тонн сої, було захоплено 2 травня цього року в Індійському океані, на південний захід від Сейшельських островів.

Судно було звільнено 10 грудня.

Читайте також:

"Аріана" з 24 українцями на борту лежить в дрейфі

Пірати застрелили перехожого під час розподілу викупу за "Аріану"

США обіцяють захищати і годувати українців на "Аріані"

Звільнена від піратів "Аріана" досі не зрушила з місця


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: