Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Власник "Гаврилівських курчат" поскаржився з СІЗО на передінфарктний стан

Підсудний відкидає свою провину.

Справа курячого могильника. Власник "Гаврилівських курчат" залишиться під вартою щанайменше до завтра, йдеться в ТСН.16.45.

Євгена Сігала та його дружину затримали тиждень тому. Їм закидають забруднення довкілля. Комбінат, кажуть у прокуратурі, упродовж кількох десятиліть закопував відходи виробництва просто в землю на Київщині. Сьогодні Апеляційний суд столиці розглядав скаргу на арешт подружжя. Засідання відбувалося під гучні суперечки противників та прибічників Сігалів.

Апеляційний суд Києва в облозі мітингарів. Люди кажуть, що вони працівники агрофірми, власниками якої є заарештоване подружжя Сігалів. Тримають плакати на підтримку роботодавця. У коридорі біля судової зали пристрасті ще гарячіші. Тут зібралися з десяток жителів сіл Димер, Гаврилівка, Синяк. Вони переконані, що холдинг "Агромарс" займається екоцидом.

Агрохолодинг, який виробляє «Гаврилівські курчата», має понад тисячу гектарів землі під Києвом. Місцеві кажуть, відходи виробництва багатьох років закопує в ґрунт. Стоїть страшний сморід. А інфекції, які потрапляють у ґрунтові води - пряма загроза і людям, і довкіллю, кажуть екологи. Прокуратура оцінює шкоду природі в 250 млн гривень.

ВідеоВласник "Гаврилівських курчат" залишається під вартою

Євгена Сігала та його дружину затримали тиждень тому. Їм закидають забруднення довкілля. Комбінат - кажуть у прокуратурі - упродовж кількох десятиліть закопував відходи виробництва просто в землю на Київщині. Сьогодні Апеляційний суд столиці розглядав скаргу на арешт подружжя. Засідання відбувалося під гучні суперечки противників та прибічників Сігалів. 

Власник "Гаврилівських курчат" залишається під вартою

Урешті розпочинається засідання. Марина Сігал у залі. Вона вийшла на волю, заплативши заставу в 90 млн гривень. Її чоловік на відеозв’язку з Лук’янівського СІЗО.

Коли суд збираєтсья розпочати розгляд апеляції адвокатів, прокурор просить перенести засідання. Пояснює, він також подавав апеляцію на ухвалу Печерського суду, але вона не встигла дійти. Судді довго радяться. Користуючись паузою підозрюваний - народний депутат чотирьох скликань, заявляє, що ні в чому не винен і скаржиться на передінфарктний стан.

«Ще хвилина-друга і я впаду тут», - заявляє чоловік.

Але судді ухвалюють перенести засідання. Марина Сігал залишає суд  в оточенні охорони. Розгляд апеляції на арешт власників агрофірми подовжиться завтра.

Залиште свій коментар

Вибір редакції