Власник магазина на Грушевського запевнив, що графіті Майдану замалювали не за його наказом

Власник магазина на Грушевського запевнив, що графіті Майдану замалювали не за його наказом

Фото: Радіо Свобода

Чоловік переконує, що всі ці роки навіть займався реставрацією портретів.

Магазина елітних меблів, на якому замалювали знамениті графіті часів Майдану, зачинений після вчорашнього погрому. Зараз вікна магазину затягнуті чорною плівкою і з'явились написи, що магазин перебуває на реставрації.

Про це повідомив з місця подій журналіст ТСН Антон Страшко.

З самого салону вивезли меблі, а керівник магазину Ігор Доценко заявив, що з цієї будівлі не виїжджатиме і після ремонту знову відкриє салон. Чоловік запевнив, що він не просив знищувати графіті і називає подію провокацією.

"Я був у повному шоці, мене вже чекали, почали фотографувати, якийсь підставний маляр. Я у нього запитав, він сказав, що йому сказали замалювати. Я не знаю, хто йому наказав. На це є слідство. Прокуратура відкрила слідство, поліція відкрила справу, СБУ також. Я думаю, що такі три компетентні органи розберуться, хто вчинив цю провокацію", - заявив Доценко.

Також чоловік запевнив, що навпаки ці роки стежив за графіті і цінував їх. Навіть займався їхньою реставрацією.

Нагадаємо, що у неділю стало відомо, що з фасаду магазину люкс-меблів "Емпоріум" на вулиці Грушевського, 4 в Києві зникли знамениті патріотичні графіті, які були нанесені під час Революції гідності.

У коментарі до посту у соціальній мережі про знищення знаменитих портретів українських митців часів Майдану, керівник магазину назвав ці графіті "типовим стріт-артом, який час від часу видаляють комунальні служби".

Портрети Лесі Українки, Шевченка та Франка на Грушевського відновлять

Портрети Лесі Українки, Шевченка та Франка на Грушевського відновлять

Повʼязані теми:

Наступна публікація