Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Власник ресторану, що згорів в Одесі, переконаний у підпалі закладу

На локалізацію вогню пішла майже година.

В Одесі на пляжі згорів ресторан. Його якраз готували до літнього сезону і мали відкрити за п’ять днів. Але зранку у приміщенні спалахнув вогонь. Подолати його самотужки працівники ресторану не змогли, а рятувальники затрималися через бетоні блоки, які перегородили дорогу до пляжу. Врятувати будівлю не вдалося, йдеться в ТСН.16.45.

До охопленого полум’ям ресторану перші пожежні машини, які прибули на виклик, доїхати не змогли. Дорогу їм перекрили бетонні блоки та шлагбауми, які встановили аби збирати з відпочивальників гроші за в’їзд на пляж. Далі – рятувальники бігли, втрачаючи дорогоцінний час, бо вказати об’їзд охоронці не змогли.

Вогонь за цей час встиг перекинутися на станцію рятувально-водолазної служби, яка упритул до ресторану. Першими на порятунок прибігли нацгвардійці, що були там на навчаннях. Хлопці винесли із  приміщення чотири балони з газом та вивели розгубленого парубка.

За двадцять метрів від берега – рятувальникам забракло води. Тут відсутній спеціальний пірс для водозабору з моря. Тож справжнє гасіння почалося, коли пожежні машини знайшли об’їзд. На локалізацію вогню пішла майже година.

ВідеоНа пляжі Одеси згорів ресторан

Його якраз готували до літнього сезону. Але зранку у приміщенні спалахнув вогонь. Подолати його самотужки працівники ресторану не змогли, а рятувальники затрималися через бетоні блоки, які перегородили дорогу до пляжу. Врятувати будівлю не вдалося. Власник впевнений, що його ресторан підпалили.

На пляжі Одеси згорів ресторан

«Складність гасіння пожежі була обумовлена наявністю газових балонів, також наявністю великої кількості дротів лінії електромереж і швидкому розповсюдження вогню по дерев’яним конструкціям, а також горючому оздобленню», - розповідає заступник начальника ГУ ДСНС в Одеській області Олександр Крицький.

Дівчина-бариста, яка першою викликала рятувальників, каже - пожежа розпочалася з підвалу. Але власник ресторану певен – це не закорочення, а підпал. Мовляв, свідки вже розповіли йому, що спочатку почули дзвін розбитого скла, а потім – гучний звук. Наймовірніше, твердить чоловік, конкуренти  закинули у вікно пляшку із запальною сумішшю.

«Роботи не відбувались ні зварювальні, ніякі. У нас електрика була вимкнута. Загорання само собою не могло відбутись. Переділ майна», - запевняє чоловік.

Рятувальники від коментарів утримуються. Кажуть, причину пожежі встановить слідство. Водолазно-рятувальну станцію від вогню вдалося відсікти, а сам ресторан згорів ущент.

Залиште свій коментар

Вибір редакції