Власник судна "Аріана" домовився з піратами про викуп українців

Власник корабля з українцями яким зараз загрожує велика небезпека, домовився про суму викупу судна. Скільки отримають пірати, поки не повідомляється.

Власник захопленого в полон судна “Аріана” з українським екіпажем на борту домовився з піратами щодо суми викупу за свій корабель.

Таку інформацію оприлюднила прес-служба уповноваженого з прав людини Верховної ради Ніна Карпачова. Разом із тим, точної суми викупу названо не було.

Нагадаємо, раніше неодноразово повідомлялося про те, що життю українців, які перебувають на "Аріані", загрожує небезпека.

Зокрема, кухар "Аріани" Лариса у полоні народила мертву дитину, тому терміново потребує медичної допомоги. В інших членів екіпажу майже немає їжі та води, вони харчуються помиями та відходами.

Балкер "Аріана", який йшов під прапором Мальти з вантажем 35 тисяч тонн сої, було захоплено піратами 2 травня. На борту судна знаходяться 24 українці.

Корабель перебуває в управлінні у грецької компанії Alloceans Shipping Cо. Ltd. За звільнення судна пірати раніше вимагали 10 мільйонів доларів.

Читайте також:

Українців із корабля "Аріана" пірати годують помиями

Моряки судна "Аріана" у відчаї просять допомоги Києва

Пірати піддали тортурам екіпаж судна "Аріана"

Українських моряків з судна Ariana не катують: вони б’ються з піратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: