Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Власник телеканалу "112 Україна" попросив політичного притулку в Європі - ЗМІ

Спочатку власник каналу звертався з проханням про політичний притулок до влади Австрії.

Генеральний директор та власник телеканалу "112 Україна" Андрій Подщіпков просить політичного притулку в Бельгії.

Про це повідомляє видання "Детектор Медіа" із посиланням на колишнього креативного продюсера телеканалу Віктора Зубрицького.

За його словами, Андрій Подщіпков перебуває в стадії оформлення політичного притулку. Приводом для отримання статусу політичного біженця в Бельгії став, "політичний тиск в Україні", зазначив він. Документи були подані Подщіпковим ще на початку року.

Також Зубрицький, наголосив, що спочатку власник каналу звертався з проханням про політичний притулок до влади Австрії.

"Однак пізніше юристи Подщіпкова переконали його звернутися за отриманням статусу біженця в Брюсселі, де він проживає", - розповів він.

Сам процес оформлення документів був розпочатий ще на початку 2016 року.

Нагадаємо, що вчора, 26 вересня, в пресі з'явилася інформація про те, що нібито рік тому, нині депутат-втікач Олександр Онищенко вів переговори з каналом "112 Україна" про покупку каналу нібито на користь Петра Порошенко. Проте угода не відбулася.

Пізніше, у травні минулого року у ЗМІ з'явилася інформація про можливе придбання каналу Онищенко, але вже на користь Юлії Тимошенко.

Вчора, 27 вересня, Андрій Подщіпков підтвердив факт переговорів в травні 2015 року про продаж "112" каналу нардепу Онищенко, але заявив, що той діяв від свого імені і, нібито, в своїх інтересах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції