Власники авто з іноземною реєстрацією мітингуватимуть по всій Україні

Автомобілісти обіцяють влаштовувати пробіги біля облдержадміністрацій.

Власники машин з іноземною реєстрацією мають намір проводити акції по всій території України.

Про це в коментарі УНІАН заявив керівник організації "АвтоЄвроСила" Олег Ярошевич.

"Мітинг (під Радою) закінчився розгоном мирної акції, і ми поїхали проводити акції по всій території України. Це буде Харків, Черкаси, Рівне й інші. Ми будемо здійснювати пробіги біля обласних адміністрацій. Це буде масово, і ми хочемо показати, що нас не 10 тисяч, а занадто багато, щоб так чинити", - сказав він.

Стосовно того, чому акцію не проводитимуть під параламентом надалі, активіст зазанчив, що це "пов'язано з міркуваннями безпеки".

"Я як організатор цієї акції цілий місяць відпрацьовував безпеку людей. Коли спровокували конфлікт з поліцією, постраждали кілька людей і забрали близько 10 людей до відділення поліції. Я не можу дозволити, щоб покалічили людей", - наголосив Ярошевич.

Фотогалерея Під Радою мітингують близько 850 власників авто на єврономерах (3 фото)

Нагадаємо, учасники акції протесту автомобілістів біля будівлі Верховної Ради оголосили про її завершення. Зазначається, що представники областей, які зібралися тут, роз'їжджаються по домівках. Мітингувальники підкреслили, що це колективне рішення координаторів областей.

Правоохоронці відібрали у мітингувальників палиці та бочки, після того, як ті нібито облили бензином принесені шини. 

Вчора власники авто на єврономерах вирішили протестувати безстроково. За інформацією організаторів акції, у ній 6 вересня брало участь близько 5 тисяч осіб, які вимагали легалізації нерозмитнених авто.

Протестувальники хочуть доступного розмитнення авто для українців і легалізації вже завезених в Україну машин. 

ВідеоУ столиці власники авто з іноземною реєстрацією влаштували масові протести на вулиці Грушевського

Залиште свій коментар