Водії "євроблях" оголосили всеукраїнську акцію протесту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власники автівок на іноземній реєстрації наголошують - протести будуть безстроковими.

Громадська організація "Авто Євро Сила" оголосила, що на 20 листопада запланований початок безстрокової всеукраїнської  "акції громадської непокори".

Про це йдеться у повідомленні організації у Facebook.

"Всі акції громадянської непокори будуть безстроковими і відбуватимуться до моменту отримання результатів щодо питання відміни законопроектів №8487 та №8488, які були ухвалені без урахування вимог громадськості, зокрема - про відміну коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу", - йдеться у повідомленні.

Акції відбуватимуться у кожній області України, окрім Закарпатської, Луганської та Криму. "За попередніми оцінками участь в акціях громадянської непокори візьмуть понад 50 000 громадян України", - наголошують активісти.

Організація у своєму повідомленні наводить повний перелік міст і точних координат місць проведення акцій.

До уваги представників ЗМІ та українських водіїв Інформуємо Вас про всі місця акцій громадянської непокори, які...

Опубликовано Авто Евро Сила Воскресенье, 18 ноября 2018 г.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за внесення змін до Податкового кодексу щодо акцизного податку на автомобілі у другому читанні і в цілому. У тексті законопроекту залишився коефіцієнт віку, проте з поправкою, що він не може перевищувати 15. Тобто акциз навіть на 20-річну автівку рахуватиметься із коефіцієнтом віку 15.

Також поправки вводять знижувальний коефіцієнт 0,5 до акцизу. Таким чином вводиться 50% знижка на акциз на перші три місяці від початку введення змін у дію.

ВідеоЛегалізація "євроблях": чи наблизить новий закон до здійснення мрії українців про власний транспорт

У минуле відходить період "євроблях". Верховна Рада дала країні закон, який легалізує машини з іноземною реєстрацією. За останні кілька років автомобільне питання буквально розірвало водійське братство навпіл і перетворило дві категорії кермувальників на затятих опонентів. Журналісти ТСН.Тижня вирішили подивитись у корінь проблеми - в умовах, коли для переважної більшості з нас авто досі - не засіб пересування, а розкіш.

Легалізація "євроблях": чи наблизить новий закон до здійснення мрії українців про власний транспорт

Залиште свій коментар

Вибір редакції