Власником "тунеля у Європу" є відомий ужгородський бізнесмен

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Власником "тунеля у Європу" є відомий ужгородський бізнесмен

В будинку ніхто не жив. Але прізвище людини, яка тут була найчастіше вдалося дізнатись у правоохоронців – це відомий в Ужгороді бізнесмен і меценат. / Фото: 1+1

Коли господар будувався, сусіди  дивувались, що він без кінця вивозив звідти землю. Думали, риє басейн.

Із будинку в Ужгороді, з-під якого пролягає тунель на словацький бік, правоохоронці винесли всі речові докази. Як стало відомо ТСН із власних джерел, у понеділок там працюватиме комісія служби безпеки. Вже найближчими днями його підірвуть або затоплять.

В будинку ніхто не жив. Але прізвище людини, яка тут була найчастіше вдалося дізнатись у правоохоронців – це відомий в Ужгороді бізнесмен і меценат.

У 2004 році ділянки в цьому районі Ужгорода виділили кільком співробітникам Служби безпеки. За заслуги. Один із них продав свою ділянку. Саме цю, з-під якої потім, через 4 роки, вирили тунель, йдеться у сюжеті ТСН.

Експерти наполягають, тунель новітній. Над ним попрацювали спеціальні землерийні машини. Коли господар будувався, сусіди  дивувались, що він без кінця вивозив здвідти землю.  Думали, що той риє басейн.

Правоохоронці, окрім саморобних вагонеток, рейок, моторів та контрабандних цигарок, вилучили з будинку кілограм білого порошку. Чи були це наркотики – покаже експертиза. Окрім цього, знайшли п'ять паспортів громадян Афганістану. Будівельники, що працюють поряд, часто бачили, як до хати приїжджає мікроавтобус із людьми.

Тунель перетворився на музей

Тунель перетворився на музей
Наступна публікація