Влітку на курортах буде спокійно

Спокій і порядок під час літнього відпочинку на території України охоронятиме близько 10 тисяч співробітників МВС і ВВ у новій формі.

Під час літнього відпочинку у курортних зонах, насамперед, у Криму та Одеській області, охорону громадського порядку здійснюватимуть близько 10 тисяч співробітників МВС та Внутрішніх військ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні у Києві повідомив журналістам в.о. міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко.

Він зазначив, що безпосередньо на пляжах у курортних містах правопорядок забезпечуватимуть 1,5-2 тис. співробітників МВС.

За словами М.Корнієнка, на узбережжях Азовського та Чорного морів для посилення патрулювання також планується відрядити з інших регіонів бійців спецпідрозділу МВС «Беркут» і співробітників патрульно-постової служби.

Відповідаючи на запитання щодо координації роботи по охороні порядку з Внутрішніми військами, враховуючи те, що вони підпорядковані Президенту України (згідно з указом Президента від 25 травня), М.Корнієнко сказав: «Ситуація тут не дуже проста».

Однак при цьому він зазначив, що укази Президента вказують на те, що Внутрішні війська належать до структури Міністерства внутрішніх справ, а тому «зараз вони працюють з нами, виходять на службу».

М.Корнієнко також презентував журналістам нову літню форму, в яку цього сезону одягатимуть співробітників ППС та ДАІ, зокрема, спецпідрозділ ДАІ «Кобра». За його словами, поки що нова форма буде видаватися співробітникам ДАІ, які нестимуть службу в курортних регіонах, а через деякий час нею будуть забезпечені всі регіони України.

Як зазначив М.Корнієнко, ця форма, в разі потреби дещо перероблятиметься з урахуванням побажань працівників, які її носитимуть, і населення.

За словами в.о. міністра, форму шиють в ательє, які обслуговують органи міліції. Один комплект такої форми коштує 350-400 грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: