"Вміємо читати подібні маніпуляції": у Зеленського відреагували на санкції Росії проти України

"Вміємо читати подібні маніпуляції": у Зеленського відреагували на санкції Росії проти України

В ОП наголосили, що українці мають єдину позицію стосовно "країни-окупанта, яка анексувала частину їхніх територій".

Офіс президента відреагував на розширення списку українців, щодо яких Росія ввела спеціальні економічні заходи. Нові санкції проти Петра Порошенка, Святослава Вакарчука і ще низки членів парламентських партій в ОП назвали "технологічним прийомом РФ".

Про це йдеться на сайті президента. 

Так, в Офісі президента наголосили,що Росія вдалася до санкцій на тлі низки скандальних подій – "насамперед, безумовного отруєння опозиційного лідера Олексія Навального та тривалої політичної кризи в Білорусі, які різко погіршують ставлення світової спільноти до самої Російської Федерації та змушують світове співтовариство вкотре переглянути формати відносини з РФ у бік подальшої жорсткості й ізоляції".

"Цілком можливо, що таким нехитрим чином, санкційно атакуючи окремих наших громадян, РФ намагається захищати свої ситуативні інтереси та зменшувати інформаційний вплив численних негативних чинників на громадську думку всередині країни", — йдеться у заяві.

В ОП також наголосили, якщо введення санкцій стосується принципових позицій щодо територіальної цілісності України та ставлення українців до "непорушності постулату про країну-окупанта, яка анексувала частину їхніх територій", то санкції можна запровадити "проти всіх громадян України".

"З усіх цих позицій ми (українці. — Ред.) абсолютно єдині. Незалежно від партійної приналежності та політичних розбіжностей. І в такому разі рекомендуємо запроваджувати санкції одразу проти всіх наших парламентаріїв і навіть проти всіх наших громадян. З метою економії часу, необхідного для складання індивідуальних санкційних списків. Так буде чесно й справедливо", — повідомили в пресслужбі.

Також в ОП не виключають, що санкції РФ — чергова спроба погратися в різні маніпуляції напередодні чергових місцевих виборів і підіграти певним політичним групам, "враховуючи схильність РФ до глобальних медійно-пропагандистських провокацій".

"На жаль для російської сторони, всі подібні маніпуляції ми прекрасно вміємо читати й вони абсолютно не впливають на наше внутрішнє політичне здоров'я", — запевнили у Зеленського. 

Нагадаємо, крім Порошенка і Вакарчука, під санкції потрапили ще низка українських чиновників і депутатів. Зокрема, голова "Голосу" Кіра Рудик та депутати з партії Соломія Бобровська та Сергій Рахманін, нардеп від "Європейської Солідарності" і член Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, нардеп від "Батьківщини" Валентин Наливайченко та інші. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів