ВМС США заявили про готовність до "дій проти Венесуели"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше говорилося про можливу морську блокаду.

Військово-морські сили США перебуває в повній готовності для здійснення" тих операцій проти Венесуели, які будуть необхідними"

Про це 20 серпня заявив глава Південного командування збройних сил США адмірал Крег Фоллер, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами воєначальника, ВМС США є найсильнішими в світі, і "якщо політичне рішення про використання флоту буде прийнято, то переконаний, ми зможемо зробити те, що повинно бути зроблено".

"Не буду говорити про деталі того, що ми плануємо, що робимо. Але ми знаходимося в стані готовності до виконання політичних рішень, стоїмо на старті", – казав він журналістам.

Заява Фоллеро була зроблено в рамках спільних навчань США і ряду країн Латинської Америки у бразильського узбережжя. Адмірал підкреслив, що ці навчання є "сигналом" президенту Венесуели Ніколасу Мадуро і його "партнерам".

"Військово-морські навчання посилають світу сигнал про те, що демократії, працюючи спільно, можуть зробити з цілої низки складних загроз", - сказав він.

Раніше американський президент Дональд Трамп заявляв, що розглядає можливість морський "блокади або карантину" Венесуели.

Нагадаємо, наприкінці січня 2019 року голова Національної асамблеї Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента країни. Це сталося після того, як Ніколас Мадуро заступив на посаду глави держави на другий термін внаслідок виборів, які бойкотувала опозиція та не визнали багато держав. США, Канада, Австралія, більшість країн ЄС, Латинської Америки й Організації американських держав визнали Гуайдо легітимним президентом Венесуели. Натомість Мадуро підтримують такі держави як РФ, КНР та Туреччина.

Відео Американські ліві активісти вже місяць контролюють посольство Венесуели в Вашингтоні

Окуповане посольство: латиноамериканські пристрасті вирують у серці американської столиці. Звільнену дипломатами венесуельську амбасаду в Вашингтоні зайняли сквотери. Поліція вже місяць нічого не може з ними зробити, тому під стінами дипустанови збираються волонтери, аби спробувати заморити незваних гостей голодом.

Американські ліві активісти вже місяць контролюють посольство Венесуели в Вашингтоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції