Вночі на сміттєзвалищі під Львовом укріплюватимуть дамбу, а пошуки еколога відновлять вранці

Роботи поновлять лише тоді, коли це буде цілком безпечно для пошуковців.

Пошукові роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі призупинені через загрозу ще одного обвалу. Після того, як знайшли тіла трьох рятувальників, які загинули під час першого обвалу, робота загальмувалася. Тож, уже третю добу не можуть знайти одну людину, яка, найімовірніше, теж потрапила під завали. Це еколог, що працював на полігоні побутових відходів, і коли там виникла пожежа, він був біля вогнеборців, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Гора з відходів, що міститься поблизу і увесь цей час тліла, дала тріщину. Вона завдовжки 150 метрів. а товщина пласту, який може відвалитися - вісім метрів. Причому тріщина ця постійно росте. Зараз усі рятувальники перебувають неподалік, але вони відійшли у безпечне місце.

Роботи поновлять лише тоді, коли це буде цілком безпечно для пошуковців.

Нагадаємо, що тіла трьох рятувальників знайшли напередодні з інтервалом у буквально кілька годин. Еколог, припускають, був від них на значній відстані. Це, а також постійне тління ускладнювало його пошуки.

Упродовж ночі на Грибовицькому сміттєзвалищі укріплюватимуть дамбу відстійника гудронів, а пошуки пропалого працівника ЛКП "Збиранка" продовжать у четвер, 2 червня, вранці.

Нагадаємо, що у понеділок, 30 травня, на допомогу в пошуках та порятунку пожежників, які опинились під завалом на Грибовицькому сміттєзвалищі, зі Львова вирушили 30 курсантів старших курсів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Проте місцеві мешканці перекрили в'їзд автобусу із курсантами до сміттєзвалища.

Один із рятувальників, якому вдалося врятуватися, розповів, що зсув сміття нагадував землетрус. Саме на його очах чотирьох чоловіків накрило сміттєвою лавиною.

сміттєзвалище

У Мережі оприлюднили перші фото жахливого зсуву сміттєзвалища під Львовом

ВідеоЧерез загрозу ще одного обвалу пошукові роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі призупинені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: