Внутрішні війська з собаками оточили "Укрспецекспорт"

Бійці ВВ з 2 березня посилили охорону "Укрспецекспорту". За даними журналістів, це рішення пов'язане з можливим рейдерським захопленням.

Починаючи з 2 березня внутрішні війська МВС посилили охорону адміністративної будівлі державної компанії "Укрспецекспорт", яка спеціалізується на експорті та імпорті зброї.

Як йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті внутрішніх військ, посилення охорони було здійснене "згідно плану комплексного використання сил та засобів, та єдиної дислокації патрульних маршрутів у місті Києві".

Про причини такого заходу в МВС не повідомили. Водночас новинні агенції з посиланням на власні джерела інформують, що це рішення було ухвалене Радою нацбезпеки та оборони і пов’язане з можливістю виникнення "незаконних дій" щодо "Укрспецекспорту". Також, за даними журналістів, охорону зазначеного об’єкту в цілодобовому режимі здійснюватимуть бійці ВВ із службовими собаками.

Державна компанія "Укрспецекспорт" є уповноваженим державою посередником у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення, а також товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю.

Читайте також:

Україна за підсумками 2009 року вийде на шосте місце в світі з продажу зброї

Уряд знайшов заміну Луценку

Україна уклала найбільший у своїй історії військовий контракт

Основні покупці української зброї - Кенія і Грузія

ВідеоВнутрішні війська з собаками оточили "Укрспецекспорт"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: