Внутрішні війська у Макіївці привели у бойову готовність

Особовий склад спеціального міліцейського полку був піднятий по тривозі. Місто патрулюють внутрішні війська.

Бійці спеціального міліцейського полку Східного територіального командування Внутрішніх військ МВС України будуть патрулювати вулиці Макіївки. Про це повідомив начальник групи зі зв'язків із громадськістю Олексій Лихобабін.

За його словами, одразу після того, як у Макіївці був підірваний будинок державної компанії "Макіїввугілля" і торговий дім "Голден плаза", особовий склад спеціального міліцейського полку в кількості 320 осіб був піднятий по тривозі.

Солдатам, яких вишикували на плацу, видали зброю й привели в повну готовність бойову техніку.

Пізніше від Антитерористичного центру надійшла команда, відповідно до якої 50 осіб особового складу спеціального міліцейського полку були направлені в Макіївку для патрулювання вулиць міста.

Незадіяні в патрулюванні солдати полку повернулися до частини. Вони відпочивають, але у випадку надходження відповідного наказу готові підключиться до виконання завдань, поставлених Антитерористичним центром.

Як відомо, сьогодні вранці в Макіївці відбулося 2 вибухи. Перший - у районі адміністративного будинку державного підприємства "Макіїввугілля", другий - в районі торгового центру. Жертв і постраждалих немає.

Поряд з місцем одного вибуху був знайдений конверт з вимогами передачі великої суми грошей та погрозами здійснити ще кілька вибухів.

Управління СБУ в Донецькій області порушило кримінальну справу за фактом 2 вибухів, що сталися в Макіївці.

Все про події у Макіївці читайте тут

Читайте також:

Опозиція звинуватила в макіївських терактах команду Януковича

У Макіївці вибухівку шукають в установах і житлових будинках

Вибухи у Макіївці розслідує антитерористичний центр СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: