ВО "Свобода" оголосило про створення національної опозиції до Януковича

ВО "Свобода" оголосило про створення національної опозиції до Януковича

Націоналісти йдуть в опозицію до нового президента, але всі його "проукраїнські кроки" будуть вітати.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" оголосило про створення національної опозиції до новообраного глави держави Віктора Януковича.

Про це заявив на прес-конференції в Івано-Франківську заступник голови ВО "Свобода" Олександр Сич.

Він зазначив, що діючий президент "воскресив" Віктора Януковича після поразки у 2004 році “різними універсалами та поданнями на найвищі державні посади”.

"Саме політика Ющенка вивела у другий тур двох проросійських кандидатів", - заявив Сич.

Він закликав "не демонізувати ситуацію", а бути готовим до боротьби. “Надзвичайно важливо нині рішуче відбити ті "перші камінці", які може запустити в український город Янукович, - зауважив Сич. – Для цього ВО "Свобода" вже сьогодні оголошує про створення національної опозиції”.

Він вважає, що саме "Свобода" стане "ядром національного спротиву антиукраїнським діям Януковича та буде гуртувати навколо себе інші проукраїнські сили".

Сич висловив думку, що Ющенко брав участь у виборах президента з метою "забезпечити собі політичну старість у галицькому гетто", адже він чітко "знав і усвідомлював", що не вийде у другий тур.

На думку заступника голови ВО “Свобода”, опозиція потрібна для того, щоб Янукович не зазіхав на українські цінності.

"Якщо ми слухняно вигнемо свого хребта перед ним і не дамо відсіч зазіханням на наші цінності (мова, національні інтереси тощо), то тоді нас перегнуть і цінності загинуть", - додав він.

Водночас він запевнив, що "всі кроки нового президента, які будуть на користь України і народу, свободівці будуть вітати".

Нагадаємо, раніше про готовність йти в опозицію до новобраного президента Віктора Януковича заявили лідер "Сильної України" Сергій тІгіпко та БЮТ.

Читайте також:

Янукович пообіцяв мораторій на Бандеру, російську мову та ЧФ

Тягнибок вимагає від Ющенка список агентів КДБ в українській владі

На Західній Україні Тягнибок набрав голосів менше, ніж Янукович

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів