Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Свобода" пообіцяла нашестя галичан на Київ

Ірина Фаріон висловила впевненість, що наступні вибори до українського парламенту стануть тріумфом націоналістичних сил.

Член Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірина Фаріон заявила, що на наступних виборах до Верховної ради, які відбудуться в 2012 році, відбудеться "друге нашестя галичан на Київ".

"Михайло Грушевський казав, що на межі XVI й XVII століть відбулося перше нашестя галичан на Київ. Друге відбудеться на наступних виборах до парламенту", - заявила Фаріон.

"Теперішні націоналісти прийдуть у парламент навіть не у вишиванках, бо коли я бачу вишиванку на Шкілеві чи ще на комусь, мені хочеться її сховати у глибоку скриню. Ми − націоналісти зовсім іншої доби, і прийдемо до парламенту в класичних костюмах", - додала вона.

Щодо прогнозів на місцеві вибори, проведення яких призначене на 31 жовтня поточного року, то за словами члена "Свободи", її партія ставить за ціль головування в західноїукраїнських областях.

"Наш результат − це голови західноукраїнських обласних рад. У Тернополі ми вже маємо. Тепер завдання номер один − Франківщина і Львівщина.

Ми очікуємо отримати великі фракції на Волині та в центральній Україні. Обов'язково у Вінниці − у нас там дуже красива організація, ми покладаємо на неї великі надії. Полтавщина та Дніпропетровщина на президентських виборах показали відрадний результат. Певною мірою і Черкащина", - сказала Фаріон.

Нагадаємо, в серпні цього року лідер партії Олег Тягнибок заявив, що готовий співпрацювати з усіма, окрім Партії регіонів.

Читайте також:

Тягнибок образився, що замість нього на мітингу виступала Фаріон

В ОУН-УПА відмовилися саджати за російську мову

Соратниця Тягнибока пригрозила в'язницею російськомовним "дегенератам"

Залиште свій коментар

Вибір редакції