ВО "Свобода": провокації проти Кирила - справа рук спецслужб РФ

У ВО "Свобода" відхрещуються від звинувачень у провокаціях проти Московського патріарха.

Голова Тернопільської облради, представник ВО "Свободи" Олексій Кайда обіцяє, що його політсила не влаштовуватиме провокації під час візиту Московського патріарха Кирила на Тернопільщину.

Натомість він не виключає, що провокації дійсно матимуть місце і припускає, що вони "готуються і зі сторони спецслужб Росії".

Кайда запевнив, що "Свобода" умиває руки від будь-яких провокацій. "Свобода" буде проводити мирні акції протесту, як це вона робила в Києві чи на Волині. Ми попереджаємо, якщо будуть якісь провокації, ми до цього жодного відношення не маємо", – зазначив Кайда.

Голова Тернопільської облради негативно ставиться до візиту Московського патріарха на Тернопільщину. Свою позицію голова пояснює висловлюваннями Кирила під час перебування в Україні, його зневажливим ставлення до українців загалом.

"Адже, будучи в Україні, Московський патріарх жодним чином не звернувся до народу, сказавши "Україна" чи "українці". Він увесь час замінював все це своєю риторикою "ця країна", "ці люди". Відповідно й таким є моє ставлення до нього", – зазначив Кайда.

Також він повідомив, що не братиме в якості голови облради участі у складі офіційної делегації, яка зустрічатиме Кирила в області. "На Тернопільщині був створений оргкомітет головою облдержадміністрації, але я не входив в цей оргкомітет, хоча мене й включили туди без моєї згоди. Я не вважаю за потрібне брати участь в прийомі Кирила", – пояснив Кайда.

Читайте також:

Кайда запевнив, що "Свобода" умиває руки від будь-яких провокацій

Ющенко вмовляв Кирила не їхати в Рівне, лякаючи провокаціями

Націоналісти не дозволять Кирилу "нав’язати Україні духовну війну"

Патріарх Кирило відвідав Рівне під привітання та вигуки "Ганьба!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: