Вода в Дунаї піднялася майже на півметра вище критичного рівня

Загроза затоплення на Одещині залишається. Протягом останньої доби вода в Дунаї продовжила прибувати, подекуди критичний рівень перевищено на 43 сантиметри.

Загроза повені на Одещині посилилися. Рівень води в Дунаї протягом останньої доби піднявся на 1-2 сантиметри.

Так, в районі міста Рені вода піднялася на 2 сантиметри. Таким чином, критичний рівень перевищено на 43 сантиметри. У районі Ізмаїла вода прибула на 1 сантиметр. Критична позначка перевищена на 30 сантиметрів.

У Кілії рівень Дунаю підвищився також на 1 сантиметр. До критичної позначки в цьому районі залишається 38 сантиметрів. У Вилковому рівень річки за останню добу не підвищився. Критичний рівень тут перевищено на 12 сантиметрів.

Крім того, прибуває вода в річці Дністер - на 5 сантиметрів за добу (до критичної позначки залишається 35 сантиметрів).

За прогнозами гідрологів та метеорологів, рівень води в українській частині Дунаю в найближчі дні підніметься ще на 20 см.

Існуюча гідрологічна ситуація характеризується, як небезпечна для території можливого підтоплення, захищеної гідротехнічними спорудами від високих рівнів води в річці Дунай.

У зоні можливого підтоплення - 13 населених пунктів із загальною чисельністю населення близько 10 тисяч осіб. Область наприкінці минулого тижня відвідав голова МНС Нестор Шуфрич. Співробітники МНС готові до евакуації мешканців.

Нагадаємо, що внаслідок сильних злив з 22 по 24 червня на Буковині підтоплені 3650 житлових будинків, чотири населених пункти залишилися без газопостачання. Через підйом води відселяють людей і на Тернопільщині. Так, у селі Коропець Монастирського району бійці МНС евакуювали 8 людей з шести підтоплених будинків. Наразі ще 50 мешканців 15-ти приватних помешкань відселяють в безпечну зону.

Читайте також:

На Буковині посилилась повінь: підтоплено понад 3000 будинків

На Тернопільщині через підйом води відселяють людей

Повінь в Одещині загрожує 10 тисячам людей

В Одеській області через повінь готується евакуація людей

ВідеоВода в Дунаї піднялася майже на півметра вище критичного рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: