Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У лимані спостерігається цвітіння синьо-зелених водоростей.

На Бузькому лимані біля селища Новобогданівка Миколаївської області виявили масовий замор риби, а вода стала синьо-зеленого кольору. Фахівці відібрали аналізи і встановлюють причину загибелі риби.

Про це сповістили у Миколаївському рибоохоронному патрулі.

На місце виїхали інспектори, які відібрали проби води та загиблої риби для подальшого аналізу. Попередньо, риба загинула через нестачу кисню у воді.

"Літні задухи збігаються з так званим "цвітінням" водойм, що є масовим розвитком мікроскопічних водоростей, переважно синьо-зелених. У зв’язку з цим у воді зменшується рівень кисню, що потрібен для нормальної життєдіяльності риби" - сказала заступниця начальника Миколаївського рибоохоронного патруля Євгенія Хиренко.

Спеціалісти виявили на 150 метрах берега лиману  по 15 екземплярів загиблого бичка на 1 кв. м. На інших ділянках лиману, по руслу мор риби представлений одиничними випадками або взагалі відсутній.

Під час візуального обстеження інспектори не виявили ознак потрапляння нафтопродуктів або інших отруйних речовин у воду. Однак, на місці відбору зразків вода була мутною та зі специфічними запахом.

Экологическая катастрофа в Николаевской области село Новобогдановка Николаевский район! Весь берег в дохлой рыбе, вода как краска с резким токсичным запахом!

Опубликовано Виталием Матвеевым Среда, 17 июня 2020 г.

Нагадаємо, напередодні інспектори на березі Бузького лиману, в районі Малої Коренихи м. Миколаїв, помітили, що вода набула нетипового насичено зеленого кольору, а на поверхні з'явилися плями та біла плівка. Загибелі риби не було зафіксовано, утім "від води лиману відчувається стійкий неприємний запах".  

Залиште свій коментар

Вибір редакції