Водій скалічив дитину в ДТП й відбувся штрафом в 17 гривень

Скалічивши дитину, за висновком експертизи водій завдав їй легких тілесних ушкоджень, і сплатив штраф - 17 гривень.

Сліпа дитина
УНІАН
Незряча дитина (ілюстрація)
Збивши на тротуарі Житомира мати з 2-річним Романом, водій заплатив штраф в 17 гривень. Внаслідок аварії хлопчик майже повністю втратив зір і став інвалідом.

Батьки розказали, що й через три роки справа досі не розслідувана. За цей час мати скаліченого хлопчика намагається довести провину водія "Жигулів", що збили її та сина.

Жінка хотіла прийняти удар машини на себе та відштовхнути хлопчика подалі від коліс, але не встигла. Дитину спочатку викинуло на капот авто, а потім "Жигулі" протягнули дитину під колесами близько десятка метрів.

Роман довгий час перебував в реанімації, під час першої операції хлопчику зшивали голову. На ній у кількох місцях не було кісткової тканини, шкіра зідрана разом з волоссям.

Під час другої операції лікарі зашивали постраждалому пряму кишку – результат тривалого шляху тіла дитини по асфальту.

Крім того, після ДТП хлопчик практично втратив зір. У Романа пост травматична атрофія нервів обох очей. А це значить, що нормально бачити хлопчик вже ніколи не буде.

Наразі гострота зору дитини складає лише два відсотки.

Після настільки важких травм, через незрозумілих причин Житомирська експертиза двічі ставила Роману діагноз: легкі тілесні ушкодження.

А внаслідок цього висновку слідчі визначали ступінь вини водія "Жигулів". Щоправда, робили вони це, змінюючи одне одного, три роки.

Більше того, один зі слідчих навіть встиг сісти в тюрму – за хабар. Щоправда, в іншій кримінальній справі.

За матеріалами розслідування, водій не впорався з управлінням, вихав за межі проїжджої частини, вискочив на тротуар. Вина водія доведена. Але, враховуючи висновки судово-медичної експертизи, кримінальна справа була закрита.

Аби оспорити результати Житомирського бюро експертизи, мати Романа відразу після ДТП відправила до Києва усі необхідні документи. Однак висновків столичної судово-медичної експертизи немає й досі.

Швидше за все, висновків Київської експертизи і не буде: спеціалісти не хочуть після такого довгого терміну визначати причинно-наслідковий зв'язок між давнім ДТП та нинішнім станом здоров’я дитини.

Днями відбувся суд над водієм, що збив Романа з його мамою. Судове засідання було недовгим: винуватого зобов’язали заплатити штраф – 17 гривень.

Судовим рішенням батьки обурені до глибини душі. Роман – єдина дитина в сім’ї. Вже зараз він – каліка, тому як він буде жити сліпим після їхньої смерті, батьки не уявляють.

Хлопчик не в змозі виходити з будинку без дорослих, у дитсадочку числиться у спец групі та вимагає особливого піклування.

Аби якось покращити зір дитини, мати постійно водить дитину до окулістів, однак медики поліпшення зору гарантувати не беруться.

За злим жартом долі, Роман понад усе на світі любить автомашини. Каже, що коли виросте, обов’язково стане інспектором ДАІ. Батьки бояться казати синові, що його бажання ніколи не здійсниться.

Читайте також:

У Полтаві чоловік випав з маршрутки і загинув

Син голови КС заплатить за розбитий Lamborghini Каладзе 340 гривень

Автомобільна аварія на Сумщині: є жертви

У Києві знову провалився автомобіль під асфальт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: