Водій судиться з приладом та ДАІ

Донецький водій подав судовий позов, наполягаючи на незаконності стягнення штрафу через дані приладу, що використовує ДАІ .

Чи бреше "Візир", має встановити донецький суд. Там розпочалося слухання резонансної справи: водій позивається проти ДАІ.

Головна претензія – оскарження показів приладу, що зафіксував перевищення допустимої швидкості руху його авто. Окрім того, чоловік висунув низку претензій і до дій Державтоінспекції.

Вперше під сумнів поставлено об’єктивність сертифікованого приладу для вимірювання перевищення швидкості.

Зокрема, позивач не згоден із отриманою постановою. Адвокат за фахом, він подав зустрічний позов і висунув низку скарг на дії ДАІ.

"Наскільки мені відомо, на тому відрізку дороги, що вказаний у постанові, часто чергують ДАІшники, тому я там не перевищую швидкість", - пояснює свої сумніви водій-позивач.

Крім того, водій більше схильний довіряти науковцям, аніж ДАІшникам. Харківські вчені, дослідивши "Візир", стверджують, що в окремих випадках прилад помиляється.

"У випадках, коли з великою авто, особливо обвішане фарами, хромованими деталями авто із великою швидкістю рухається за машиною, котра потрапила на спостереження приладу, цій машині свою швидкість "дарує", - стверджує кандидат технічних наук, спеціаліст з радіолокації Роман Павлович.

Проте в ДАІ до приладу не мають ніяких претензій, крім однієї – у сутінках важко сфотографувати номер авто, але швидкість він фіксує справно.

Чия правда, - ДАІ, що називає такі кроки небажанням платити штраф, - чи водія, що вважає себе жертвою недосконалого приладу, сторони далі доводитимуть у судовому порядку.

Подробиці досудових подій - дивіться на відео ТСН.

Читайте також:

Як уникати фотозасідок ДАІ

За 3 місяці ДАІ Києва виписала штрафів на 59 млн

Львівська ДАІ роздавала жінкам-водіям торти

СП: Луценко закликав ДАІшників збирати штрафи "на грані фолу"

ВідеоВодій судиться з "Візиром"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: