Водій Луценка госпіталізований у передінфарктному стані

Леонід Приступлюк не прийшов на суд - йому діагностували гіпертонічний криз. Юрій Луценко заявив, що Приступлюка спеціально доводять до смерті.

Водій екс-міністра МВС Юрія Луценка Леонід Приступлюк 5 липня не прийшов на засідання Печерського райсуду Києва.

Як повідмив його адвокат, Приступлюк знаходиться у передінфарктному стані. Він також заявив суду клопотання про перенесення засідання.

"Наскільки мені відомо, Приступлюку стало погано вчора. Він був доставлений до медичної установи з рекомендаціями продовжити лікування. Йому встановили діагноз гіпертонічний криз", - сказав адвокат Луценка Ігор Фомін.

Разом з тим, прокурори, погодившись на перенесення засідання, заявили вимогу доставити Приступлюка на наступне засідання у примусовому порядку.

Водночас Юрій Луценко заявив, що Приступлюка спеціально доводять до смерті.

"Восени минулого року у Приступлюка вже був гіпертонічний криз. Нас мали допитувати в один день, але він на допит не з'явився, і я особисто чув, як слідчий казав: "Пресуй його, щоб він сюди прибіг", - зазначив екс-міністр.

За словами Луценка, прокуратура також чинила тиск на лікаря, щоб він виписав Приступлюка. Він не виключив, що це ж робиться цього разу.

Як відомо, Леонід Приступлюк є фігурантом кримінальних справ, порушених проти Юоія Луценка.

За даними слідства, Луценко незаконно зарахував його в штат МВС а також підписував накази, завдяки яким Приступлюк просувався по службі, отримував більше й нагороджувався відзнаками.

Сума збитку державі в результаті незаконного зарахування Приступлюка в штат МВС і нарахування йому пенсії, за підрахунками слідства, становить 139 646,06 грн.

Читайте також:

Оприлюднено деталі обвинувачення у справі Луценка

Луценко заявив, що його посадять до листопада

Генпрокуратура заарештувала все майно Луценка - квартиру і три машини

Дружина Луценка заявила, що його знову посадили в камеру смертників

ВідеоВодій Луценка госпіталізований

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: