Водія КамАЗу, в який врізався мер Обухова, до смерті забили в СІЗО - ЗМІ

Водія КамАЗу, в який врізався мер Обухова, до смерті забили в СІЗО - ЗМІ

Мер Обухова своїм автомобілем їхав з досить великою швидкістю

З хлопцем нібито розправились син, зять і кум Володимира Мельника

Унаслідок побоїв помер 26-річний водій автомобіля Камаз, в результаті зіткнення з яким загинув мер міста Обухова Київської області Володимир Мельник, пишуть Вечерние Вести.

Як пише видання, водієві провели чотири судово-медичні експертизи, жодна з яких не підтвердила наявність алкоголю в його крові.

Вечерние вести нагадують, що слідче управління Міністерства внутрішніх справ у Київській області порушило кримінальну справу за фактом дорожньо-транспортної пригоди. Водія Камаза затримали, і він перебував у слідчому ізоляторі Обухівського РВВС.

27 жовтня 2011 року водій Камаза помер в міській лікарні Обухова від отриманих побоїв, повідомляє видання.

Джерело Вечерних вестей у правоохоронних органах, яке побажало залишитися невідомим, повідомило, що молодого хлопця "до смерті забили в Обухівському РВВС родичі загиблого мера, а саме син, зять і кум Володимира Мельника, при цьому до смерті залякавши родичів загиблого".

Журналістам ВВ не вдалося отримати відповіді на питання - чи ведеться слідство за фактом насильницької смерті молодої людини.

Як повідомлялося, слідче управління Головного управління МВС України в Київській області порушило кримінальну справу за фактом дорожньо-транспортної пригоди, в якій загинув мер міста Обухів Володимир Мельник.

Мельник розбився на власному автомобілі на смерть на Київській трасі 20 жовтня. Автомобіль Toyota під керуванням Володимира Мельника здійснив зіткнення з КамАзом, завантаженим цеглою, який розвертався на дорозі в дозволеному місці. Мельнику було 52 роки. Його було обрано на посаду міського голови Обухова в 1998 році, і він керував містом безперервно протягом 13 років.

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов назвав малоймовірною можливість цілеспрямованої інсинуації ДТП, в якій загинув мер Обухова Володимир Мельник.

При цьому глава МВС нагадав, що мер Обухова своїм автомобілем їхав з досить великою швидкістю, в результаті чого він наздогнав КамАЗ, що їхав попереду, а від зіткнення КамАЗ відлетів на 10 метрів від місця зіткнення.

Читайте також:

В Обухові впевнені, що загибель мера не випадкова

Міліція візьметься за розслідування загибелі мера Обухова

Мер Обухова загинув у ДТП

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація