Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Водія вантажівки незбагненним чином проштрикнуло трубою під час руху на Рівненщині

Медики та працівники ДСНС говорять про диво.

На Рівненщині водія вантажівки на трасі прошила двометрова металева труба, але він залишився при свідомості і навіть з'їхав із дороги, щоби не спричинити ДТП. Лікарі називають те, що пацієнт вижив, дивом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олегу Сотникову важко говорити та боляче навіть злегка поворухнутися. І хоча він іще в реанімації, життю вже нічого не загрожує. А от напередодні екстрені служби були приголомшені побаченим – чоловіка наскрізь пронизала металева труба, яка залетіла в кабіну під час руху вантажівки. "Я навіть не знаю, звідки ця палиця", - каже постраждалий.

Відео Чоловік вижив після наскрізного поранення двометровою трубою

Працівники ДСНС лише констатують, що операцію з порятунку водія була унікальною. Трубу з нержавіючої сталі обрізали бензорізом, а чоловік, якого вона проштрикнула, увесь час був при тямі, зміг зателефонувати рідним та показати документи. "Тримав себе назвичайно мужньо", - наголошує керівник прес-служби ДСНС у Рівненській області Дмитро Мельник. Рятувальники передали водія медикам, які працювали в операційній близько чотирьох годин. Медики кажуть про просто-таки фантастичне везіння, бо внутрішні органи та життєво-важливі судини трубою не зачепило. "Неймовірно пощастило, що труба пройша саме в тому місці. Набагато була б драматичніша ситуація, якби це змістилося в будь-якому напрямку буквально на два сантиметра", - визнав лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії Рівненської обласної лікарні Олександр Бучак.

Труба зараз зберігається в хірургії. Невдовзі, як речовий доказ, її вилучать правоохоронці. Вони мають з'ясувати, звідки та яким чином вона з'явилася посеред дороги та ледь не вбила водія. Вже зараз припускають, що, наймовірніше, вона була причеплена до якогось іншого автотранспорту.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції