Водії "євроблях" частково розблокували рух урядовим кварталом

Однак протест не завершений.

Рух вулицею Грушевського, який цілий день було заблоковано протестувальниками, частково відновлений, передає кореспондент ТСН.

Водії авто з європейською реєстрацією, які ходили проїжджою частиною вулиці, розійшлись з дороги, однак припарковані на вулиці автівки залишаються стояти.

Як відомо, від 6-ї ранку середи, 11 липня, власники автомобілів з європейською реєстрацією протестують в урядовому кварталі – вони вимагають від парламенту ухвалити закон, який дозволив би їм розмитнити машини за помірковані гроші, а також вимагають скасувати постанову Кабміну, якою поліції дозволили прискіпливу перевірку машин з єврономерами.

За словами активістів, акція безстрокова до виконання їхніх вимог, однак завтра – 12 липня – останній пленарний день перед літніми канікулами депутатів. Рух урядовим кварталом заблокований, а протестувальники принесли шини

ВідеоМітинг у Києві: водії "євроблях" очікують реакції депутатів

Біля Кабміну зібрались до 4 тисяч людей. Люди вимагають зручних умов розмитнення авто з європейськими номерами. Мітингарі налаштовані стояти до реалізації їхніх вимог.

Мітинг у Києві: водії "євроблях" очікують реакції депутатів