Водні процедури, морозиво і кавуни: як в українських зоопарках тварин рятують від спеки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Температура повітря підвищиться до 35 градусів вище нуля.

Пекельна спека по всій Україні, а надто на півдні. Вже сьогодні обіцяють до 35 градусів вище нуля. Врятувати від високої температури повітря диких тварин - таке непросте завдання стоїть перед працівниками зоопарків. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоПрацівники українських зоопарків вигадують, як врятувати тварин від спеки

Вже завтра на півдні України обіцяють до 35 градусів вище нуля. Врятувати від спеки диких тварин – таке непросте завдання стоїть перед працівниками зоопарків. Ведмеді та капібара плавають у басейнах; слонів, папужок та страусів поливають водою зі шлангів; віслюки прикидаються мертвими, лякаючи відвідувачів; мавпи освіжаються морозивом та кавунами. Більше про порятунок від спеки – далі в сюжеті.

Працівники українських зоопарків вигадують, як врятувати тварин від спеки

В Одеському зоопарку 39-річна слониха Венді рятує ніжну шкіру пилюкою та травою. Аби слонисі було легше, влітку її менше годують. Щодня  - водні процедури. Розумна тварина плюхається, набирає воду у хобот і поїть сама себе.

У Рівному тапір Майя процедуру приймає спочатку з одного боку, потім підставляє інший. Штучний дощ – радість для папуг та голубів. Тим, хто не надто полюбляє холодний душ, дають холодні смаколики - фруктове морозиво, заморожений сік. Лемури із задоволенням облизують таке морозиво, бо смачно і освіжаюче.

Страусихи  в Межигір'ї,  побачивши шланг, радісно біжать, валяються у калюжі. Паніку у відвідувачів межигірського зоопарку викликає тримісячний віслючок - набігається і прикидається мертвим. За день з вимогою порятунку ледачої тварини звертається по півсотні відвідувачів

Фотогалерея Як тварини рятуються від спеки в зоопарках (17 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції