Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Водолази припинили шукати пістолет, із якого було вбито Цукермана у Кривому Озері

Останні новини з Миколаївщини все більше заплутують справу.

Близько 17:00 п'ятниці водолази припинили дводенні пошуки пістолета, з якого було смертельно поранено Олександра Цукермана. Фахівці дослідили все дно річки біля мосту, але нічого не знайшли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Згодом з'явилася інформація, що зброя могла бути в іншому місці. Називали навіть якийсь тайник заарештованого копа. Однак про те, що знаряддя вбивства знайдене, не повідомляється.

Відео Водолази не змогли знайти пістолет, з якого смертельно поранили Цукермана

Найзаплутанішою є ситуація з тілом загиблого. Після офіційної експертизи у Миколаєві, яка засвідчила, що смерть настала внаслідок крововтрати та травматичного поранення серця, тіло видали родичам. Ті заявили, що доправили його на додаткову експертизу в Умань. Однак там ТСН запевнили, що з Миколаївщини їм нікого не привозили. Як вдалося з'ясувати, повторну експертизу таки проводили, але знову у Миколаєві. І тіло вже віддали родичам для поховання.

Як повідомлялося, за свідченнями поліцейських у суді, патрульний водій викинув пістолет у річку з мосту. Шансів, що його знайдуть, дуже мало, кажуть рятувальники, але це головний речовий доказ. "Течія, брудна вода, важко знайти такий маленький предмет на такій великій відстані. Видимості практично нема", - каже працівник групи водолазно-рятувальних робіт Костянтин Лалач.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції