Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вогню не було, тільки дим: очевидці розповіли подробиці трагедії на Прикарпатті, де загинули двоє малят

Хлопчики задихнулися у власній оселі, коли батьків не було вдома.

Двоє маленьких дітей задихнулися чадним газом на Прикарпатті. Батько залишив їх удома самих буквально на годину, а коли повернувся із крамниці малеча вже загинула, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли почалася пожежа 1-річний Сашко спав у манежі, а 4-річний Роман на дивані дивився мультфільм. Їхня мати була на роботі, а батько пішов у магазин дітям за соком. "Він пішов у сільський магазин, але по дорозі зайшов до кума і на його машині поїхали в магазин. Повернувся додому десь за 1:15 годину", - розповіла керівник відділу превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук. Що сталася біда, чоловік зрозумів, коли вже увійшов до хати – від диму там було темно. Він кинувся до дітей і першим виніс молодшого сина, а старшого не міг знайти і закликав сусіда на допомогу. "Відсунув одне ліжко, друге, прокричав йому, що від страху дитина могла сховатись будь-де. По двом кімнатам я висунув одежу зі шкафів – може, там дитина заховалася. Не було його", - розповів сусід Петро Дурбяк.

ВідеоДвоє маленьких дітей задихнулися чадним газом на Прикарпатті

Батьки залишили їх удома самих. Тато, коли повернувся, намагався врятувати синів. Поки їхала швидка, сусіди робили дітям штучне дихання. Марно. Лікарі констатували - брати задихнулися чадним газом. Пожежі як такої не було – приголомшують у поліції: це щось тліло в іншій частині будинку.

Двоє маленьких дітей задихнулися чадним газом на Прикарпатті

Знайшли Романа під диваном, на якому він дивився мультфільми. "Ми в тому диму не могли його побачити", - каже Дурбяк. Поки їхала швидка, сусіди робили дітям штучне дихання, але марно – лікарі констатували, що брати задихнулися чадним газом. Пожежі, як такої, не було – щось тліло в іншій частині будинку. "Це задимлення! Повністю все чорне, весь будинок. Просто плавилася пластмаса. Температура була така висока, бо біля дверей джерело загоряння, у дверях шибки потріскалися", - пояснила Бойчук. Згорьовані батьки спілкуватися з журналістами не хочуть, а односельці приголомшені: родина благополучна, на обліку в соцслужбах не була, батько – шкільний золотий медаліст, мати за освітою психолог. Зараз обидва працюють на заводі. 

Люди розповідають, що жінка пішла працювати, бо після проведеного місяця в лікарні з маленькою дитиною родина залізла в борги і мусила їх повертати. Старший хлопчик був розумний і всім у селі подобався. Зараз слідство з’ясовує, що саме спричинило займання. Правоохоронці припускають, що старший хлопчик грався запальничкою і це був нещасний випадок, однак останнє слово мають сказати експерти.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції