Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військові взяли участь у комплексному занятті з бойовою стрільбою у складі зведених підрозділів.

Міністерство оборони України опублікувало фото навчально-методичного збору з головними сержантами рот підрозділів оперативного командування "Захід", який відбувся на Рівненському полігоні.

Під час навчань військові відпрацьовували вогневе ураження уявного противника під час артилерійської підготовки атаки, яку здійснювала ствольна та реактивна артилерія. У цей час підрозділи протиповітряної оборони вів зосереджувальний вогонь по противнику із ЗУ-23-2.

У свою чергу механізовані підрозділи висунулися з глибини, вчасно розгорнулися в бойові порядки та стрімко перейшли у наступ.

Наступним етапом заняття було захоплення плацдарму передовим загоном на протилежному березі та форсування водної перешкоди основними підрозділами, як самостійно, так і по наведеному інженерними підрозділами понтонному мосту.

Наприкінці заняття військовим показали дії механізованих підрозділів та штурмових груп під час штурму населеного пункту, порядок дій особового складу при потраплянні у засідку, способи переміщення особового складу під вогнем противника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції