Волга створив власну партію

Партія "Союз лівих сил" провела установчий з'їзд у Києві, обравши своїм головою екс-соціаліста Василя Волгу.

Коментарі про майбутнє лівого флангу української політики від самих лівих лідерів можна почути у сюжеті ТСН.

У роботі з'їзду взяли участь 504 з 509 обраних делегатів від 20 областей України. Учасники з'їзду ухвалили рішення щодо створення партії, затвердили її статут й основні програмні принципи.

Василь Волга
УНІАН
Лідером партії делегати обрали керівника громадської організації "Громадський контроль" Василя Волгу.
У ході свого виступу Василь Волга зауважив, що зараз у країні назріла об'єктивна необхідність появи нової лівої партії.

"Зараз у парламент пройшли партії великого капіталу, які потрапили туди під лівими гаслами, а треба створити дійсно ліву й всенародну політичну силу", - сказав він.

Серед основних завдань створюваної партії Волга бачить роботу над розширенням прав місцевих громад, забезпечення державної підтримки депресивних у соціальному плані регіонів. Крім того, партія має намір боротися проти приватизації стратегічних державних підприємств і продажу землі сільськогосподарського призначення.

"Союз лівих сил" виступає за позаблоковий статус і позицію активного нейтралітету України, а також за надання російській мові статусу другої державної. Учасники з'їзду також обрали політраду партії, яка буде розробляти повний текст її програми й забезпечить дотримання процедури реєстрації партії в Міністерстві юстиції.

Як повідомляло агентство, раніше депутат Верховної Ради 5 скликання Василь Волга (фракція Соціалістичної партії) прогнозував, що до лютого 2008 року в Україні буде створено нову лівоцентристську партію. Волга тоді повідомив, що переговори про входження до майбутньої партії ведуться з окремими членами Соціал-демократичної партії (об'єднаної) і лідером партії "Свобода" Олегом Тягнибоком.

Він також припустив, що голова правління Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча, кандидат у депутати Верховної Ради від Соціалістичної партії Володимир Бойко також побажає ввійти до цієї партії.

Раніше Соціалістична партія виключила Василя Волгу зі своїх лав.

ВідеоНові претенденти посісти лівий фланг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: