Волинь відмовилася  витрачати гроші на пам'ятник Бандері

У Луцьку депутати відмовилися голосувати за виділення 400 тисяч гривень на спорудження пам'ятника головному гровіднику ОУН.

У бюджеті Луцька на 2011 рік кошти на спорудження пам'ятника Степанові Бандері так і не передбачили. У цьому рішенні під час сесії Луцької міської ради 30 грудня, з фракцією Партії регіонів солідаризувалися багато депутатів від демократичних сил.

Під час обговорення проекту бюджету міста Луцька на наступний рік голова Луцької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", депутат міськради Святослав Боруцький запропонував запланувати кошти на спорудження пам'ятника головному гровіднику ОУН Степанові Бандері.

Голова постійної комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, депутат Олег Чернецький запропонував передбачити на ці потреби 400 тисяч гривень у бюджеті розвитку.

Варто зазначити, що така сума передбачає не лише спорудження пам'ятника Степану Бандері, а й реконструкцію площі поблизу Палацу урочистих подій.

Проти такої пропозиції виступила фракція Партії регіонів. Її у виступах і голосуванні підтримали депутати від "Фронту Змін" (у повному складі), Європейської партії України, "За Україну!" та ВО "Батьківщина".

Пропозиція про виділення коштів на спорудження пам'ятника Степанові Бандері не була підтримана. "За" проголосували лише 25 депутатів з 50-ти. Прикметно, що Луцький міський голова Микола Романюк утримався.

Окрім того, низка депутатів, щоб не підтримувати пропозицію, під час поіменного голосування витягли свої картки з пультів, хоча фактично були присутні у залі.

Читайте також:

День народження Бандери офіційно відзначать три області

Прикарпаття з розмахом відзначить день народження Бандери

У Львові вшанували членів ОУН, розстріляних нацистами

Родичі Бандери перепоховають його в Україні без зайвого галасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: