Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волинські студенти у потягу врятували життя чоловікові, у якого зупинилося серце

Хлопці до приїзду "швидкої" почали реанімаційні дії.

На Волині четверо студентів-медиків опинилися в одному вагоні з чоловіком, у якого зупинилося серце. Хлопці викликали "швидку" і почали реанімаційні дії. У чоловіка була клінічна смерть - попутники врятували йому життя, йдеться у ТСН.19:30.

Подія сталася у вагоні електрички. Четверо студентів медичного коледжу їхали на практику, коли чоловіку поруч стало зле. За словами одного зі студентів, у нього почалися судомні припадки, а голова почала закидатися назад. Хлопці вирівняли голову, щоб він не проковктнув язика. У нього не прослуховувався пульс. Тому поклали дідуся на підлогу і взялися реанімовувати. 

ВідеоСтуденти медколеджу вивели чоловіка з клінічної смерті

Не розгубилися і врятували життя. На Волині четверо студентів-медиків опинилися в одному вагоні з чоловіком, у якого зупинилося серце. Хлопці викликали швидку і почали реанімаційні дії. Медики, які прибули за шість хвилин, кажуть, що в чоловіка була клінічна смерть, а його попутники врятували йому життя. Як все відбувалося - знає ТСН.    

Студенти медколеджу вивели чоловіка з клінічної смерті

"Ми робили непрямий масаж серця по черзі. Це дуже важко фізично виконувати, тому замінювали один одного", - згадує студент Віталій Ходаковський.

Поки троє займалися чоловіком, четвертий викликав швидку та побіг до машиніста, аби зупинив потяг. Медики забігли до вагону через шість хвилин і продовжили порятунок. Через двадцять шість хвилин реанімації чоловік врешті задихав. Медики кажуть, що у потязі у 63-річного чоловіка стався серцевий напад і він був у стані клінічної смерті.  "Якби ці хлопці не почали базових реанімаційних дій, то шанси в чоловіка були б досить мінімальні", - каже завідувач відділення екстреної медичної допомоги Анатолій Калинюк.

Саме цей чоловік і навчав хлопців правилам першої допомоги. Тепер вже вони показують другокурсникам, як їхні дії врятували життя. У медичному коледжі кажуть, що це вперше, коли їхні учні ще під час навчання врятували чиєсь життя.

Цього року усі четверо студентів закінчують свій коледж: один стане фельдшером, а інші продовжать навчання.

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич.

Залиште свій коментар

Вибір редакції