Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волинський фермер на власному літаку спостерігає за пожежною ситуацією в місцевих лісах

Волинський фермер на власному літаку спостерігає за пожежною ситуацією в місцевих лісах

Гроші за свою роботу пілот-волонтер не братиме.

За пожежною ситуацією у лісах Волині із висоти пташиного польоту відтепер спостерігає місцевий фермер.

Про це йдеться у ТСН.Ранок. 

Раніше в області вже практикували авіапатрулювання, але припинили через брак коштів. Облітати угіддя й видивлятися осередки займання зголосився аграрій-авіалюбитель, що має і літак? і ліцензію. Як побачить задимлення, то координати осередків скидатиме лісівникам. 

Гроші за свою роботу пілот-волонтер не братиме. Таке, кажуть у лісництвах, практикують і у Європі, і у США.  "Це безоплатна основа, це особисто моя громадянська ініціатива для того, щоб зберегти ліси. Ми літаємо. Нам не важко доповісти, що в якомусь кварталі є загоряння", - каже пілот Олександр Шумський.

Відео Фермер на власному літаку спостерігає за пожежною ситуацією у лісах Волині

За пожежною ситуацією у лісах Волині - із висоти пташиного польоту - відтепер спостерігає місцевий фермер. Раніше в області вже практикували авіапатрулювання. Та припинили через брак коштів. Облітати угіддя й видивлятися осередки займання зголосився аграрій-авіалюбитель, що має і літак і ліцензію.  

Фермер на власному літаку спостерігає за пожежною ситуацією у лісах Волині

Патрулювання з повітря, що дозволяє охопити зором 50-кілометрову ділянку, ефективне саме зараз, коли ймовірність займань дуже висока. Цьогоріч через постійні підпали сухостою – в області пожежами вже було охоплено майже 90 гектарів лісу.

Як повідомлялося, в американському штаті Аризона палає Національний заповідник. Полум'я вже знищило вже понад 20 тисяч гектарів територій. Далі може бути ще страшніше, попереджають надзвичайники.

Залиште свій коментар

Вибір редакції