Волкер вважає, що Україна робить недостатньо для українців на окупованому Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна повинна більше співпрацювати с Червоним Хрестом та допомагати літнім людям отримувати пенсії.

Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що український уряд робить недостатньо для громадян України, які живуть на контрольованих терористами "Л/ДНР" територіях.

Про це він заявив в інтерв’ю Радіо Свобода, оприлюдненому 14 вересня.

Волкер стверджує, що українська влада не має плану реінтеграції територій після завершення збройного конфлікту.

Попередні ідеї з реінтеграції, за його словами, "не мають потужної політичної підтримки, і є мало ознак, що це було б пріоритетом для українського уряду". "Це ганебно тому, що ці люди пройшли багато чого. Це змушує їх бути дуже незадоволеними урядом України", - відзначив американський дипломат.

Він додав, що Київ має співпрацювати з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, щоб допомогти отримувати державні пенсії людям старшого віку і людям з обмеженими можливостями для пересування.

Нагадаємо, у серпні президент Петро Порошенко заявив, що уряд повинен створити спеціальний міжвідомчий орган, який займатиметься відшкодуванням збитків, завданих Росією Україні внаслідок окупації Криму та окремих районів Донбасу.

ВідеоЩо думають українці про реінтеграцію та майбутній статус Донбасу

Фонд “Демократична ініціатива” і центр Разумкова оприлюднили результати соціологічних досліджень. Як виявилося, 49 відсотків українців вважають, що заради миру на Донбасі потрібно погоджуватися на компроміси. При чому на мир будь-якою ціною готові лише 18 відсотків респондентів. Неприйнятним вважають надання російській мові статусу державної – про це заявило 48 процентів опитаних. Майже така сама кількість людей - проти надання особливого статусу окремим територіям Донецької та Луганської областей . Ще більше, а саме - 57% опитаних - висловились проти повної амністії для усіх учасників бойових дій проти українських військ.

Що думають українці про реінтеграцію та майбутній статус Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції