Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні о 22.00 телеглядачі "1+1" побачать третій випуск проекту "Інспектор. Міста", в якому ведучий Володимир Остапчук перевірятиме Тернопіль на якість життя та комфорт.

Розповідаючи про міста через історії їхніх жителів, ведучий знайомить телеглядачів з українцями, чиї досягнення, сумлінна праця та вчинки заслуговують найвищої нагороди.  У студії "Сніданку з 1+1" Володимир Остапчук поділився, чим його вразило "файне місто" під час знімань:

"Найбільше у Тернополі мене вразила історія випускника інтернату. Йому знайшли батьків у США, запропонували американське громадянство та можливість навчатися у престижних навчальних закладах. Він поїхав, прожив там кілька років, а потім повернувся. За свої гроші та благодійні кошти, які зміг залучити, він відкрив у Тернополі центр допомоги випускникам інтернатів".

Однією з важливих соціальних проблем в Україні є адаптація випускників інтернатів до дорослого життя. Вихованці подібних закладів не отримують елементарних знань про те, як займатись домашніми справами, купувати їжу та речі, тому, випустившись з інтернату, вони виявляються зовсім не пристосованими до життя.

Цікаво, що зі знімальною групою інспектора у Тернополі трапилась справжня детективна історія. Володимир Остапчук розкрив, що побачать телеглядачі у сьогоднішньому випуску:

"Ми помітили машину, яка цілий день за нами слідкувала. Вже ввечері ми її вистежили, прийшли до водія, я чесно запитав: "Чому ви за нами їздите?". І тут сталося непередбачуване. Він почав тікати".

Ведучий зізнався, що жителі міст та місцеві ЗМІ бурхливо реагують на перевірки інспектора, та розповів, що отримав безліч телефонних дзвінків та повідомлень зі словами вдячності після інспекції міста Долина Івано-Франківської області.

"Ми не намагаємось когось злякати чи критикувати. Ми показуємо людям, що якщо ви себе поважаєте і хочете жити в Європі, до якої ми прагнемо, то маєте працювати на своєму місці кожного дня", - говорить Володимир.

Вже сьогодні ввечері Володимир Остапчук перевірить місто Тернопіль за шістьма критеріями - медицина, безпека, освіта, еліта, їжа та сфера послуг – та виставить бали за кожним з них.  Скільки балів отримає Тернопіль, та чим закінчилось переслідування команди "Інспектор. Міста" у "файному місті", телеглядачі побачать о 22.00 на "1+1".

Також проект можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої в будь-який час.

Залиште свій коментар

Вибір редакції