Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Тесля: створюючи сучасне, ми створюємо майбутнє

У той час, коли суспільство в Україні дезорієнтоване і не знає кому довірити свою долю та долю країни, з'являються ідейні лідери і моральні авторитети з іншого світу.

Серед письменників, співаків та інших громадських діячів є чимало прикладів грамотних менеджерів і успішних проектів, які стали відомі не тільки на батьківщині, але і далеко за її межами.

Володимир Тесля - двічі президент в світі ММА

Одним з таких є президент Ліги World Warriors Fighting Championship Володимир Тесля. Створена ним організація всього за пару років стала головним гравцем в світі українського ММА. Зараз про успіх промоушена заговорили навіть на Американському континенті і спортсменів з України запрошують на турніри ліги UFC.

Домогтися великих успіхів Володимиру Теслі вдалося завдяки чітким планам, злагодженій командній роботі та вірі в майбутнє, адже до 2013 року про змішані бойові мистецтва в Україні було відомо дуже мало. А вже восени 2017-го і навесні 2018-го трибуни Київського Палацу спорту просто "розривало" від кількості та емоцій глядачів.

Після першого вдалого проекту Володимир вирішив не зупинятися, і отриманий досвід використовувати на благо спорту в подальшому.

І вже навесні 2018 року він оголосив про створення любительської Ліги ММА, яка всього за пару місяців продемонструвала як з талановитих дітей та молоді можна "ліпити" майбутнє нації.

Проведені любительські та професійні турніри стали не просто доброю традицією, а отримали чіткі рамки та структуру. А це означає, що любителі ММА можуть насолоджуватися видовищними боями, а талановита молодь може долучатися до цього виду спорту та отримувати реальні нагороди і визнання.

Володимир Тесля: духовний лідер повинен бути благородним і виступати за єдність нації

Президент Ліги WWFC не з чуток знає, як складно створювати та будувати. І це стосується не тільки промоушена та інших спортивних організацій. Багато сил, власного досвіду та знань він вкладає у виховання молоді в дусі національних традицій та патріотизму.

Саме тому в травні 2018 року Володимир Тесля оголосив про створення Всеукраїнського молодіжного руху "Гідність нації". І за короткий час роботи на рахунку організації успішно проведені благодійні заходи, метою яких є популяризація спорту і здорового способу життя серед дітей і молоді. Володимир розуміє, що майбутнє країни в руках наших дітей, і що дуже важливо виховати їх правильно, а саме здоровими і сильними духом. Такими, які будуть любити всім серцем свою країну - Україну, і будуть готовими брати участь у розвитку сильної та єдиної нації! Тільки так ми отримаємо достойних лідерів!

Дуже скоро українських громадян очікує новий виклик - парламентські та президентські вибори. І зараз з екранів телевізорів та на рекламних банерах можна почути і побачити все ті ж обличчя зі старими гаслами та політичними обіцянками. Володимир Тесля вважає, що потрібно прибрати політичну рекламу з екранів телевізора і різні рекламні банери, людина повинна справою показувати свою роботу, а не красивими гаслами! Тільки коли ми покажемо на своїх прикладах силу духу і виховаємо правильно молодь, з'являться нові лідери, які зможуть об'єднати народ і побудувати сильну і єдину Україну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції