Волонтер Мочанов звинуватив спікерів РНБО і АТО в брехні про 32-й блокпост

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Волонтер Мочанов звинуватив спікерів РНБО і АТО в брехні про 32-й блокпост

Селезньова та Лисенка звинуватили в брехні

Українців останній тиждень "годували" неякісною інформацією, твердить Мочанов.

За лічені години перед виконанням ультиматуму терористів і виходом з оточення українських військових 32-го блокпосту речник АТО Владислав Селезньов розповідав про те, що гвардійці не відступатимуть, а продовжуватимуть виконувати свої обов'язки. Однак дуже скоро бійці позицію залишили, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Здійснюється постійна комунікація між штабом АТО і особовим складом, який знаходиться на блокпосту. За сьогодні загиблих на блокпосту немає. Все необхідне для забезпечення життєдіяльності в них є. Про те, що ми відходимо, залишаємо 32-й блокпост – про це не йдеться. Тобто ми продовжуємо виконувати завдання на цьому блокпосту", - заявив Селезньов.

Його та речника РНБО Андрія Лисенка київський волонтер Олексій Мочанов звинувачує в поширенні неправдивої інформації про ситуацію на 32-му блокпосту. Маються на увазі неодноразові звіти офіційних осіб про деблокаду блокпосту, відсутність у бійців проблем із їжею, водою та боєприпасами тощо.

 
Допис by Alex Mochanov.

"Лисенко і Селезньов говорили неправду, дезорієнтували населення, родичі яких служать в зоні збройного конфлікту. У мене просте і пряме запитання: чи будуть вони покарані і відсторонені від виконання своїх обов'язків? І чи будуть вивчені обставини та персоналії, які давали команду брехати? Або ми так і будемо вчитися залишати позиції, здавати землю, виводити своїх з оточення крізь коридор ганьби повз тріумфуючих сепаратистів", - написав Мочанов на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Як уже повідомлялося, з оточеного 32-го блокпосту вийшли усі українські військові.

Речник АТО спростовує тривожну інформацію з 32 блокпоста

Речник АТО спростовує тривожну інформацію з 32 блокпоста

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація