Волонтер зі Сватового розповів кричущі факти про склади зі зброєю

Волонтер зі Сватового розповів кричущі факти про склади зі зброєю

Трагедія була логічною та передбачуваною, твердить він.

У постраждалому від вибухів боєприпасів Сватові вже є світло, а до більшості осель відновили подачу газу. Попри це, місцеві активісти обурені самим фактом трагедії, адже зброю на складах належним чином не охороняли, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Місцевий волонтер та активіст Юрій Ірха зізнається, що подібний розвиток подій навколо складів був передбачуваним. Каже, належних засобів протипожежної безпеки на об'єкті не було, і місцеві жителі самі допомагали військовим облаштувати бодай щось на випадок займання.

"Притягли фермери діжки 10-кубові шість штук. Поставили там шість ємностей води", - розповів він.

Про секретність складів стратегічного озброєння насправді не йдеться, переконує активіст. За ними міг спостерігати будь-хто – або з сусіднього підприємства мінеральних добрив, або через вікно районного управління газу, або за допомогою камер спостереження.

"Одна камера була направлена в бік дороги – вони бачили все, що під'їжджає. А друга камера була направлена сюди, на територію складів. Через територію озброєння заїжджає на підприємство потяг, диспечтер якого сидить на підконтрольний сепаратистам території. Я не розумію, до чого ми йдемо і хто має нести відповідальність?", - задається питанням волонтер зі Сватового.

У понеділок вдень керівник Луганщини Георгій Тука заявив про повну ліквідацію пекельної пожежі в Сватовому.

Кореспондент ТСН Наталія Нагорна

Відео У Сватовому вже є світло і до більшості осель відновили подачу газу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів