Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волонтери з Києва і Львова подарували казкові враження родині з "сірої" зони на Луганщині

Метою поїздки матері з двома дітьми є спроба врятувати сина від інвалідності.

Жителька села в «сірій» зоні на Луганщині Тетяна Серебрянська вперше в житті зважилася на подорож до Києва і Львова заради того, щоб подолати хворобу маленького сина Михайла. Там жінку з двома маленькими дітьми вже чекали волонтери, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До столиці родина прибула потягом Лисичанськ – Київ. Ще в потягу діти не могли приховати подиву та захоплення від побачених за вікном краєвидів великого міста, а на вокзалі їх зустріли приязні кияни. Тригодинну пересадку в столиці вони перетворили на свято для гостей: спочатку організували частування в «Макдональдсі», а потім коротку екскурсію містом. Селяни з лінії фронту були вражені побаченим, однак довго про це думати не змогли, бо того ж дня дісталися Львова.

ВідеоКиїв вразив сім'ю 9-річного Мишка з "сірої зони", який прямує у Львів на обстеження

Там на гостей також чекала тепла зустріч місцевими волонтерами. Для сім’ї надав житло реабілітаційний центр «Джерело», який і викликався провести безкоштовне обстеження у відповідь на заклик легендарного бійця «Санти», котрий розмістив прохання про допомогу цій родині в соцмережах. Наступного ранку гостей із Луганщини повели до великого торговельного центру на дитячі атракціони та шопінг. Один із мережевих магазинів зголосився безкоштовно вдягнути всю родину, а потім маленьким Михайлу та Ганні дозволили обрати собі подарунки в крамниці з іграшками – дівчинка взяла ляльку, а хлопчик обрав омріяного робота.

До Львова родина приїхала заради обстеження хворого Михайла, який іще півроку тому міг ходити, а тепер прикутий до інвалідного візочка. Про те, чи побачили медики можливість урятувати здоров’я хлопчика, ТСН розповість у середу, 1 листопада, у випуску новин о 19:30.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська 

Залиште свій коментар

Вибір редакції