Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волонтерка Яна Зінкевич показала свою новонароджену доньку

Яна запевняє, що дівчинка схожа на батька.

Дивом народжене дитя. Керівник медичного управління "Госпітальєри" Яна Зінкевич показала свою новонароджену доньку. Її поява перекреслила всі невтішні прогнози лікарів. Адже після автомобільної аварії в Яни був перелом хребта. Під час реабілітації в ізраїльській клініці вона дізналася, що вагітна, йдеться в ТСН.16.45.

Їй лише доба від народження. Ім'я для крихітки батьки обрали одразу не вагаючись – Богдана.

" Богом дана вона все-таки. По всіх діагнозах, по всій інформації, я ніколи вже не мала бути вагітна після травми", - каже волонтерка.

Всупереч усім прогнозам та показникам вона вижила, встала на ноги і народила. За мінімальних шансів за настільки важких травм дівчинка з'явилася на світ доношеною і цілком здоровою.

Щоденний моніторинг стану мами і маляти, медики кажуть, що робили усе, щоб дівчинка народилася здоровою.

"Складність була в тому, що при патології Яни - патології спинного мозку - вагітність нерідко іноді завмирає в ранні терміни, природно супроводжується загрозою переривання вагітності. І нерухомість нижньої частини могла мати свої наслідки", - каже лікар.

Щоб не нашкодити дитині, Яна припинила вправи з відновлення ходи та перестала приймати ліки сильної дії. Утім, до самих пологів керувала "Госпітальєрами". На 38-му тижні вагітності їй зробили кесарів розтин.

Дівчинка, три кілограми завважки та зростом у 48 сантиметрів, схожа на батька, каже Яна. Уже наприкінці тижня вони поїдуть додому, на базу "Госпітальєрів". Уже втрьох.

Відео Яна Зінкевич показала свою новонароджену доньку

Залиште свій коментар

Вибір редакції