"Вона мені не потрібна": у Тернополі мати шістьох дітей відмовилась від немовляти, якого народила на дачах

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вона мені не потрібна": у Тернополі мати шістьох дітей відмовилась від немовляти, якого народила на дачах

unsplash.com

Новонароджену дівчинку жінка покинула у лікарні.

У Тернополі жінка на дачах народила дівчинку без присутності медиків. Новонароджену дитину породілля планувала покинути на тому ж місці, на вулиці Київській. Утім, жінку помітили місцеві жителі, які викликали швидку допомогу.

Як інформує "Файне місто", їхати у лікарню вона відмовлялась, тому доправили до пологового її силоміць, звідти вона втекла.

" Абсолютно асоціальна людина, яку силоміць привезли у медичний заклад. Вона вже з порогу кричала, що їй та дитина не потрібна і навіщо її сюди привезли. Доторкнутися до себе не дала. Викликали поліцію, встановили особу і вона втекла. Як відомо, у жінки вже є діти, за попередньою інформацією їх шестеро, і ні однієї із них вона не виховувала", – розповіла заступниця головного лікаря з дитинства і пологової допомоги Тернопільської клінічної міської лікарні №2 Ольга Сидорчук.

Медики зазначили, що немовля залишилось у лікарні на кілька днів. Дівчинка цілком здорова та доношена. Згодом її переведуть у дитячий будинок.

Нагадаємо, у столичному приватному пологовому будинку "Лелека" батьки вирішили залишити новонароджену дівчинку. Відмовитися від новонародженого немовляти батьків нібито спровокувала патологія, яку виявили в дитини.

Наступна публікація